Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alis one step tesztrol velemen...

Alis one step tesztrol velemenyek?

Figyelt kérdés

Tegnap olyan eros szellemcsikos lett hogy aiman elhittem volna hogy terhes vagyok.

Ma reggel meg full negativ.

Ez ilyen becsapos tesztfajta?


2016. szept. 4. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Alis? az milyen? nekem vaterás one step volt, de gondolom ugyanaz. nekem nem volt becsapós, egyértelmű pozi volt. ha időn belüli a csíkod, csak az érvényes, hiába nézed meg esetleg később.
2016. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez szaradas utan jott ki de eleg eros szaradasi csiknak. Viszont ma negativ lett a reggeli szoval nem hiszem hogy terhes lennek.
2016. szept. 4. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

One step az one step



.. A milka is milka csoki akar teszkòban veszed akár Marinèni boltjàban.

Hibas volt a teszt.:^

2016. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudnál esetleg képet feltenni rola?

Amugy ha szellemcsik akkor szürke, ha rozsaszin akkor pedig nem szellemcsik. (Ismerősömnek is száradás után lett 2 csikos és pár napra rá, normálisan is pozitivat tesztelt.)

2016. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!