Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, vagy a stressz?

Terhesség, vagy a stressz?

Figyelt kérdés

Aug. 17.én volt elvileg a peteérésem.

22 volt aktus a partneremmel, az első és utolsó a ciklusban. Végig használtunk gumit, viszont az első úgy öt perc után megadta magát, észrevettük, csináltam egy tejsavas irrigálást azonnal (nem szedhetek sürgősségi fogamzásgátlót).

Tegnap előtt csináltam egy facelle tesztet, eddig két gyereket kimutatott, most negatív. Jelenleg nem tudok venni másikat.

(tudom, hogy hülye kérdés. De ha a stressz miatt késik, meg kell nyugodnom)



2016. szept. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megvolt az ovuláció, a stressz már nem befolyásolja azt, hogy mikor jön meg, mert már mennek a dolgok a maguk útján. A stressz miatt megemelkedik a kortizon szint, ez gátolHATja a peteérést, de ha már ez megtörtént, akkor reszkethetsz is egész nap az idegtől, akkor is megjön két héttel ovu után. Szóval így pontos a stressz és a menzesz késés kapcsolata.


Szerintem ha az utolsó aktustól számítva bő két hétre is negatív, akkor nem vagy terhes.

2016. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a stressz. De menj el nőgyógyászhoz
2016. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jövő hétre kaptam az időpontot a dokimhoz, addig még mindenképpen tesztelek.

A stresszfaktor amúgy: összevont csoport lett az óvodában, a lányom két nap után sírva ment, hogy egy nagyfiú piszkálja, és nem engedik a csoportváltást.

A leendő exférjem "elfelejtette" befizetni a villanyt (ezt Kérem tőle albérleti díj helyett) és még szerencse, hogy én vettem át a felszólítást.

A kicsi műtétjét halasztani kell.

A némettanárom lemondta az óráimat, szeptember végén meg osztályozó vizsgám lesz.

És hatalmas szerencsével találok egy pasit, aki megérti a bonyolult életmódom, nem problémázik azon, hogy sorban le kell mondanom a talikat, jókat is tudunk dumálni, erre a második alkalommal terhes leszek?

Istenem, ilyen szerencsétlen is csak én lehetek!

(pardon, ki kellett adnom magamból)

2016. szept. 5. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg 17-én volt a pecsétes, kizárt, hogy öt nap múlva ess teherbe.

A petesejt kb 24 óráig életképes.

Ne idegeskedj!

2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*peteérés
2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni! Ha tényleg 17én volt ovud, 22-én már nem eshettél teherbe! Ha mégis,(mert később volt ovu), szerintem a facelle minimum halvány csíkos lett volna! Nekem már ovu után 10 nappal pozi volt(délután). Csinálj még egy facellet holnap. Ha az is nega tuti megnyugodhatsz!
2016. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, karma is a bitch!

Ma tudtunk találkozni a sráccal, reszketve mondtam, hogy mi van ha esetleg baba lenne.

(A jogi része is gáz, mert hivatalosan még házas vagyok)

Plusz, közben beugrott, hogy mi van, ha esetleg fertőzés. Úgy láttam korrektnek, hogy ezeket megbeszéljük.

Elég jól fogadta. Beszéltünk pár órát, megnyugodtam, és megjött.

Meg amilyen jól fogadta, és normálisan reagált, komolyabb is lehet ebből. De ez a jövő zenéje.

Köszi a nyugtató szavakat!

2016. szept. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!