Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől ugye nem lehetek terhes?...

Ettől ugye nem lehetek terhes? Kérlek mondjátok hogy csak stressz!

Figyelt kérdés
Nagyjából a párommal 2 hónapja elkezdtük az előjátékot! Tartok nagyon attól hogy teherbe eshettem-e úgy hogy megujjazott és esetleges előváladék vagy sperma volt az ujján... A menstruációm most múlt el és az előző hónapban is megjött viszont ezek a mensik sokkal másabbak mint azelőtt sőt a menstruációm előtt nagyon nagy hányingerérzetem volt majd miután megjött elmúlt de épp tegnap múlt el és a hányingerérzetem ismét elkezdődött ?! Tudom ha menstruálok nem lehetek terhes de ezek sokkal másabb vérzések voltak és olvastam hogy a terhes nőknél is van egy bizonyos vérzés... Kérlek mondjátok hogy túl stresszelem és csak tényleges szextől eshetek teherbe!

2014. júl. 17. 13:00
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Figyelj, egy terhességi teszt nagyon olcsó. Irány a patika, és megtudod. Szerintem ez a legegyszerűbb.
2014. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy csak a stressztől van, de miért nem tesztelsz hogy megnyugodjál?
2014. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom baromság de kicsit kellemetlennek érezném megvenni a tesztet és úgy gondoltam hogy ha menstruációm van még ha kicsit el is tér akkor semmi baj nem lehet! De a napok beszerzem azt a bizonyos tesztet :)! Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 17. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínűleg nem vagy terhes, de a Te érdekedben tegyél is majd ellen, ha nem szeretnél az lenni! Biztos nem jó rettegésben tölteni a napokat.

A tesztet meg nyugodtan vedd meg, ha kellemetlen gyógyszertárban, menj be egy dm-be, vagy ás drogériába, ott a pénztáros biztos nem kérdez majd semmit.

2014. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizony! a Magad megnyugtatására vegyél egy tesztet. Egyáltalán nem kínos, senki nem fog rád ferde szemmel nézni.

És azért mert menstruálsz még lehetsz terhes.

2014. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tévhit, hogyha menstruálunk akkor biztos hogy nem vagyunk terhesek.. Ritka, de előfordul hogy egy nő mentsruál, és terhes. Viszont a menstruáció megszokott úgy mond változni. Például jóval kevesebb mennyiség, szín változás, tünetek eltünése stb. Ha már csináljátok, legalább mosson kezet előtte, és ha hozzá ért, úgy biztos hogy nem lesz baj. Ha tovább léptek akkor is figyeljetek a védekezésre.. hidd el olcsóbb megvenni azt, mint elvetetni, vagy felnevelni egy gyereket.. Azóta mi lett veled? Gondolom azóta vettél tesztet, mi lett az eredmény? Remélem, hogy nem lettél babás.
2014. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettünk tesztet :) Kőkemény negatív :)! Köszönöm mindenkinek!
2014. júl. 25. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!