Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk a párommal...

Peppuh kérdése:

Kisbabát szeretnénk a párommal! Azt mondják hogy ha nagyon rá görcsölünk, nem fog sikerülni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk a párommal most 3.hónapja próbálkozunk! 9.-ére nem várom.ebben a hónapban nem görcsöltünk úgy rá a témára,szerintetek sikerülhet?bőséges fehér folyásom van,hasinló mint ovukor van,csak több és másabb! Mit jelenthet? Tapasztalat vkinek??
2016. szept. 5. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Fertőzést is jelenthet a "bőséges folyás".Értsd meg(te is),hogy senki nem egyforma,ha nem jön meg tesztelj,reméljük a legjobbakat.
2016. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha fertozes lenne akkor gondolom mas dolgokat is tapssztalnek pl viszketnek vagy szaga is lenne vagyas szine esetleg..tudom hogy mindenki mashogy mukodik de azert vmi tunet vagy valami amit enis eszrevehetek az masnak is elofurdult pl ilyenkor..
2016. szept. 5. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van aki azt állítja, hogy rágörcsöltek, nem jött össze és amint nem utánna jött össze...

Na én rágörcsöltem rendesen de 2. Hónapban így is összejött :) kinek mi... Most meg várom hogy kibújjon :D

38 hkm

2016. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi a hónapba ovus napokkor voltunk egyutt 2naponta..aztán 1hétig semmi..aztán ma megint..hát nemtudom.. Igazábol most tényleg nem nagyon foglalkozunk a témával én nemvárt előtt vagyok 4nappal és engem ma kezdett el érdekekni kulonosebben hogy mitől lehet ez a bő folyas..én álló munkát végzek napi 11óra és sokszor éreztem munka kozben is hogy valami folyik belolem azt hittem mindig hogy megjott hiába 9.ére nemvárom..hol vizesebb hol kicsit krémesebb..de mindig amikor pisilek akkoris van kicsi..mert anagyja mar tavozott par perccel hamarabb es az latszodik a feherneműmön..tegnap ereztem kicsit a megfog jonni erzest is..de aztan elmult..melleim is erzekenyebbek ..inkabb csak nyomasra ..mellbimbóm is ..de ez altalaban menzi elott 1nappal szokott csak estere jelentkezni.. (Bocsi hogy neha ekezettel irok es neha anélkul,a telefonom a hibas erte)
2016. szept. 5. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim ne sreszeljek rá mert a stresz felnyomja a prolaktint ami viszont megakadályoza a terhességet.
2016. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én már nem stresszelek rá ,csak tegnap kezdett el erdekelni a dolog mivel mindjart itt a nemvárt napja..elotte felesleges jeleket keresni ugysem hiszem hogy olyan hamar lennenek jelek..Nekem a mellem ami fáj és a fejem folyton és mindig aludnek ez az ami zavar csak..mert a bő folyásom is elmult azt hiszem..
2016. szept. 6. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újsàg azóta kérdezô?
2016. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta megjött ujból..elmult viszont már kicsit hanyagoljuk a dolgot..
2016. szept. 21. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!