Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy indultatok anno neki,...

Úgy indultatok anno neki, hogy lehet hogy már elsőre sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Van már két kisfiam,ikrek.Most vacillálunk,hogy szeretnénk még egy babát.A fiúk orvosi beavatkozással fogantak,most viszont rendben van a mensim.Telve vagyok önbizalommal,hogy lehet h az első évben már sikerülni fog,netalántán azonnal.Velük nagyon görcsöltem,most megfogadtam h nem fogok,majd jön ha jönni akar..Más is indult neki ilyen gondolatokkal a babaprojektnek?
2014. júl. 5. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kábé mindenki így indul szerintem.:D
2014. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem úgy indultam neki,hanem hogy biztos sokáig kell próbálkozni.Elsőre összejött.
2014. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon lelkes voltam, de mindenki azt mondta, hogy hiába, úgyse fog mostanában összejönni. Sikerült is belém beszélni, teljesen elkedvetlenedtem a hónap végére. Aztán láss csodát, elsőre összejött. Úgy meglepődtem, hogy sorra csináltam a teszteket, de csak a dokinak voltam hajlandó elhinni, hogy tényleg úton van a baba.
2014. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!