Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és fél éve próbálkozunk kisbabával, szoktam csinálni ovulációs tesztet. Ovulációkor mindig nagyon erős két csík jelenik meg (ugyebár ez a normális). 21. napon vagyok és az ovulációm 18-21. napokon szokott lenni, de előtte 3-4 nappal már erősödik a csík. Most éppen látni némi csíkot kb 1 hete ami nem is erősödik, és érezni sem érzem hogy ovulációm lenne (mindig érzem, fáj a hasam, plusz a folyás). Ebben a hónapban a mensim első napján elkezdtem szedni a Trimeszter vitamint, hátha a sok jó hallatán nekem is boldogságot hozna ez a hónap :) Nem tudom, hogy a vitamin kavart volna be, vagy netán kismama lennék az előző hónapi próbálkozásoktól, csak megjött a menstruációm? Tanácstalan vagyok, nektek milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren. Érdekel, hogy van-e valakinek ilyen tapasztalata vagy tanácsa? Holnap csinálok tesztet is (bár szerintem esélytelen, eddig ezért nem is csináltam). Nőgyógyásznál voltam az előző peteérés után pár nappal, akkor mindent rendben talált! Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 5. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó együttlét után el telt minimum 2-3 hét? Ha igen akkor a teszt már kimuratja.
2016. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyszer a mensim is megjött, azóta meg nem volt peteérésem. Azért is írtam, hogy az előző havi peteéréstől lehet baba attól hogy megjött a mensim? Tudom elég ritka az ilyen, de nem lehetetlen.
2016. szept. 5. 15:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet, és negatív lett. Lehetséges hogy a vitamin kavart be?
2016. szept. 5. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Évente pár alkalommal egy egészséges nőnél is kimaradhat a peteérés.Ez teljesen normális.
2016. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ketszer maradt ki 7hònap lefolyasa alatt, igy normális. Minden nőnek kimarad 2-4alkalommal 12havonta, a nogyogyaszom allitasa szerint igy a normalis !:)

De nekem olyan is volt , h 13.nap helyett 19.napon volt a pèm.. mèg jò, h tovább teszteltem!:)

2016. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja es en, elotte 1hònappal kezdtem el E vitamint szedni, arra rá 3hònapra pozI lett a tesztem!!:)
2016. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!