Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos? A multhéten hánytam,...

Sos? A multhéten hánytam, azóta is előfordul röbbször a hányinger érzet, szédelgek, de tegnap megjött, máskor erő vérzésem van de ma már szinte mulandó, előfordult h megkivántam ételeket, és az erősebb illatok zavaróan tudnak hatni rám

Figyelt kérdés
Ez utalhat a fogamzásgátló ellenére is terheségre vagy más probléma álhat a hátérben?😱😔 a válaszokat előre is köszönöm szépen☺
2016. szept. 5. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedel úgyhogy nem hiszem én is szedtem 3 hónappal ezelőtt hagytam abba és csak most sikerült teherbe esnem :)
2016. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló is okoz hányingert
2016. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teszt?
2016. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tesztet még nem csináltam☺
2016. szept. 5. 23:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺
2016. szept. 5. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonok okozták/esetleg a fog.gátlò!
2016. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺
2016. szept. 5. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet fogamzásgátló tabletta mellékhatása is lehet hogy lappang valami betegség.. Influenza.. A bizonyos ételek iránti sóvárgás később jön elő.. Egyébként csinálj egy tesztet ha terhes vagy és már ilyen tünetet produkálsz akkor szép erős pozitív tesztnek kell majd lenni és legalább 6-7 hetes kismama lehetsz..
2016. szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye van annak, hogy fogamzásgátló mellett teherbe ess ( [link] de máris nagyobb, ha a ciklusod nem jó időpontjában kezdted el szedni, ha nem szedted naponta kb. fix időpontban, vagy kihagytál egy napot vagy ha kihánytad, hasmenésed volt, ütközött valami antibiotikummal (olvasd el a betegtájékoztatót). De mint írták, a hormonális ingadozás, pláne ha most kezdted csak szedni, is okozhat hányingert, szédülést, sokaknak a menstruáció is okoz. Összefoglalva: itt senki nem lát beléd, ha bármi gyanús, csinálj egy tesztet.
2016. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2016. szept. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!