Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt hónapban kimaradt a...

Múlt hónapban kimaradt a menzeszem, de viszont néha szurkál mint ha megakarna jönni, de semmi.2 hete körül előfordul, hogy hányingerem van (mindennap). Lehet ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Csináljak inkább egy tesztet ha most sem jön meg időben?
2012. febr. 3. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem csináltál? Azzal kellett volna kezdeni. Ha csináltál, és negatív lett, akkor várj még, ha továbbra sem jön meg, tesztelj újra, ha továbbra is negatív de nem jön meg, akkor menj orvoshoz.
2012. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már csinálhatod is a tesztet.
2012. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak hétfőn lesz rá lehetőségem, hogy vegyek. Remélem pozitív lesz. :)

2012. febr. 3. 21:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Mennyi a valószínűsége, hogy pozitív lesz?
2012. febr. 3. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Hát ha már lassan 1hónapja késik akkor elég nagy az esély a babára szerintem.De elég jól bírod én már az elmaradt után 3 nappal teszteltem.

2012. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha még tényleg nem teszteltél, akkor szerintem majdnem biztosra mondom, hogy terhes vagy. Szóval nagy valószínűséggel pozitív lesz. Majd azért írd meg az eredményt. :)
2012. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 napja késik, 2 napja csináltam tesztet(reggel), de negatív lett. Nekem soha nem késett, vagy marad el a menzesz, csak amikor a lányommal terhes lettem.

Remélem, hogy nálad és nálam is baba van.

Majd írj! Én holnap tesztetek!

2012. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!