Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs naptár okostelefonra...

H_Vivien kérdése:

Ovulációs naptár okostelefonra mennyire pontos?

Figyelt kérdés
Akik próbálták már, Nálatok mennyire vált be az ovulációs naptár applikáció? Mennyire pontosan számolja ki az ovulációt és a termékenységi időszakot, ha rendesen van vezetve? Van olyan pontos, mint a teszt?
2016. szept. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annyira nem lehet pontos mint a teszt. A naptár csak a felvitt adatok alapján számol, és ennyi. Ezt te is meg tudod csinálni applikáció nélkül is, nincs benne semmi őrdöngőég.
2016. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megadott adatok alapján kalkulál. Az emberi test viszont nem gép.
2016. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! A test nem gép, az app csak kalkulál! Hőmérő+ovuteszt a tuti!
2016. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kisfiamnál tesztet használtam, tervezzük a tesót, kíváncsi voltam mik a tapasztalatok :) Köszönöm a válaszokat :) Azért a teszt mellett lehet megpróbálom kíváncsiságból :)
2016. szept. 6. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha még csak most tervezitek miért kell egyből így rákészülni? Miért vagytok csak simán együtt, ahogy jól esik? Max ha hónapokig nem sikerül, akkor lehet esetleg jobban oda figyelni, de egyből így hozzá állni nem valami jó.
2016. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!