Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszt jelentheti...

Az ovulációs teszt jelentheti a ciklus végét?

Figyelt kérdés
Most használtam először ovulációs tesztet. A 8.napon kezdtem, most tartok a 26. napon. A ciklus 19.napjáig semmit se mutatott, akkor és másnap is csak halvány csík jelent meg, nem lett pozitív. Aztán megint semmit se mutatott, most 3.napja megint halvány csíkos. Sajnos nemtudom, hogy most milyen hosszú a ciklusom, 6 hónapja volt vetélésem, azóta most jött meg először a szoptatás miatt. Múlt hónapban biztos volt peteérésem doki látta uh-n. Kíváncsi vagyok tapasztalatokra, hogy a halvány pozi jelezheti a mensit? Szerintem baba nem lesz valahogy nem érzem azt hogy sikerült volna.
2016. szept. 6. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
a kovetelmenyeknek megfeleloen haszanltad a tesztet? (delelott 10-16 kozott, elotte ket ora hosszaval visszafogott folyadekbevitel)..mert eleg fura, amit tapasztaltal. en mindig hasznalom, s altalaban egyertelmu a ket csik,ami az ovulaciot jelzi, nalam a 11 napon jelenik meg....a ciklus veget szerintem nem jelzi, en legalabbis nem szoktam olyan sok ideig mind tesztelni...s a halvany csik amugy is csak atlagos hormonszintet jelez....jostesztkent erosodo csikrol szamolnak be a tapasztaltabbak....irj!
2016. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!