Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viseli meg a kapcsolatoto...

Hogy viseli meg a kapcsolatotokat ha mar tobb mint egy eve nemjon a baba?

Figyelt kérdés

Ti milyen gyakorisaggal vagytok egyutt a parotokkal? Minden nap, ketnaponta, vagy csak foleg termekeny napokon?


Mi masfel eve probalkozunk , imadjuk egymast, de valahogy nem olyan mint regen. Foleg a termekeny napokon, kotelessegnek erezzuk hogy most egyutt kell lennunk.


A kapcsolatunkkal nincs gond, volt valaki hasonlo helyzetben?


Nem akarunk rastresszeli, de olyan nehez. Minden tippet szivesen varok!


Koszonom.


2016. szept. 6. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod a helyzetet. El kell engedni a gondolatot, a stresszt, én a helyedben azzal sem foglalkoznék, hogy mikor van ovum, csak önfeledten szeretni, szeretkezni. Gondolom, mennyire nehéz ez, de a testvérem ugyan így volt. És amikor nem stresszeltek rá, akkor sikerült is a baba. És még valami. Nem tudom, hogy használ-e, de mi szex után is, együtt maradtunk, vagyis a férjem még bennem maradt sokáig, együtt ringatóztunk, és össze is jött a babánk nagyon hamar. Lehet, hogy hülyeség, de én erre fogom, hogy azonnal megfoganok. Sok sikert!
2016. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia, koszonom szepen a valaszodat :)


Probaljuk magunkat minel jobban elfoglalni, es minel kevesebb idot hagyni arra, hogy ezen gondolkozzunk.


Egyutlet utan mi is sokszor egyutt maradunk, a parom beszel a hasamhoz, buzditja hogy most sikerulni fog :)


Gratulalok a babatokhoz!

2016. szept. 7. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem egyszerű, az biztos... Mi 20 hónapja próbálkozunk, de nekünk erősebbé tette a kapcsolatunkat a próbatétel.

Átlagban kétnaponta vagyunk együtt, kb. a ciklus 6. napjától kezdve. Ez tényleg sajnos rossz, hogy az ember próbál jól időzíteni, de sajnos erre is célszerű azért figyelni. Én hőmérőzök, ovutesztelek, de abszolút nem érzem görcsösnek a dolgot, csupán informatív jelleggel csinálom, hogy tisztában legyek a dolgokkal, pl. így pontosan tudom, hogy mikor fogok menstruálni. 25-27 naposak a ciklusaim.

2016. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia,


En 6 honap sikertelenseg utan kezdtem el homerozni, ovuteszt, minden erteket pontosan felirtam. A taplalkozasra nagyon odafigyeltem. Es a szerveztem elkezdtett olyan tuneket produkalni, mintha sikerult volna. Mellfeszules, furcsa szurkalodas, almossag... Es aztan megjott. A baratom nem stresszelt ra, de en nagyon. Azt hittem nem teszek meg minden a sikerhez. Ez igy ment kb 7 honapon at (itt mar 1 eve probalkoztunk).


Aztan meddosegi kezelesre mentunk, kiderult a paromnak nagyon keves spermaja van. En egy kicsit megnyugodtam, hogy nemcsak rajtam mulott, o viszont nagyon rosszul erzi magat. Azota valahogy nem az igazi. Persze en nagyon tamogatom, de mondja, hogy ugy erzi az egesz az o hibaja.


Probalunk 2 naponta egyutt lenni (ugy ez a legidealisabb), de valahogy nem olyan mint regen. Nagyon frusztralva erzi magat.


Nalatok van valami problema? Szurkolok nagyon a babahoz!

2016. szept. 8. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy szurkolsz, én is szurkolok Nektek :)

Nálunk is a páromnál van bibi, én már túl vagyok mindenen, hormonvizsgálat, átjárhatósági, minden rendben volt. Párom kapott kezelést, vitaminokat szedett, valamelyest javulni látszik a helyzet, év végéig kaptunk haladékot, ha addig sikertelenek leszünk, akkor megyünk lombikra. Nem vagyunk már fiatalok, én 35 leszek, párom 33 éves.

2016. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, nem jött egy évig. Aztán a stresszelések helyett inkább élveztük, hogy együtt vagyunk, és nem is feltétlenül ment el mindig bennem. Aztán most 2 hete késik :)
2016. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Es hogy tudtatok megszuntetni a rastresszelest?


Olyan rossz mert mindig amikor azt mondjuk majd jon amikor jonni kell nem kell rastresszelni, percenkent setalnak szembe kismamak vagy babat tolo parok, vagy bejelenti egy ismeros hogy terhes (aki cigizik, iszik es kb pizzan el) Es akkor ujra elojon az gyomorba vago szorongas - nekunk miert nem sikerul?


Probalunk nem ra gondolni, de megis csak ott motoszkal a gondolat a fejedben...


Na mindegy, gondolom csak ido kerdese :) Remelem neksokara en is pozitivat tesztelek :)


Koszonom mindenkinek a valaszt!

2016. szept. 12. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Éppen ez a baj, hogy nagyon rágörcsölsz. Ez olyan, mint amikor nincs pasid, és mindenkinek van és te is akarsz, de attól nem jön előbb, hogy ezen agyalsz nonstop.


Utazzatok el valahova, tegyétek félre ezeket a gondolatokat. Nekünk így sikerült. Utazgattunk... nemrég értünk haza az egyik ilyen utunkról. Bár most érzem, hogy görcsölök, lehet megjön, és lehet ismét nem sikerül, és az is lehet, hogy csak a sok utazás miatt késik, de remélem, nem. :) Fel a fejjel!

2016. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, remelem pozitiv lesz a teszted! :)
2016. szept. 13. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!