Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás hány nap alatt...

Beágyazódás hány nap alatt történik? A teszt mikor mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
Már rengeteg helyen olvastam hogy ovu az kb középidőben van az utolsó és a következő menstruáció között, attól számitva a beágyazódás kb 7-12 nap. Na de mivan akkor ha valakinek az ovuja mondjuk a menstruáció után egy héttel van. Mert erre sehol nem írnak példát, hogy akkor mikor mutatja ki a teszt a terhességet. Köszi a válaszokat. :)

2016. szept. 6. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ovut követően a petesejt kb. 7 nap alatt vándorol le a méhbe, ahol kb. 3 nap alatt beágyazódik. De a beágyazódást követően is kell még pár nap, hogy a HCG hormon szintje elérje azt a mennyiséget, amit a tesztek már képesek a vizeletből kimutatni, a legeslegérzékenyebb bolti teszteknél ez kb. a beágyazódás után + 3-5 nap. Úgyhogy ELVILEG ovuhoz képest 2hétre már ki lehet mutatni a terhességet. Van a Predictor nevű rózsaszín dobozos teszt, én azt találtam a legérzékenyebbnek.
2016. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy ha az ovuláció valakinél ilyen hamar van, akkor a ciklusa is rövidebb-e annyival?
2016. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
26-27 naposak :)
2016. szept. 6. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napra pontosan 14 nap telt el az aktus és a megnemjött menszeszem között és csinátam is tesztet. A gyogyszertarban 540 forintért egy fogalmamsincs milyen nevü tesztet vettem és az is tisztán mutatta a tényt.
2016. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak 1-2 nappal rövidebb a ciklusod a "könyv szerinti" (28 napos)hossztól.

De egyébként nem kell túlbonyolítani. Akkor kell tesztelni, ha késik a menzesz, vagy legalábbis az esedékesség napján. Az meg mindegy mennyivel rövidebb a ciklusod, mert úgy is aszerint számolod ki a következő menszid várható kezdőnapját.

2016. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!