Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most beágyazódásos vérzés...

Ez most beágyazódásos vérzés lehet vagy a testem szórakozik?

Figyelt kérdés

Ma reggel azt hittem hogy megjön,mert jött egy kevés vér, már fel is szerelkeztem minden féle női dologgal....de azóta sem jött semmi.....

Nekem ilyen nem szokott lenni, ezért eléggé furcsálom...Vettem 2 x-epil tesztet, de nem tudom mikor csináljam meg hogy értelme is legyen ?


Köszönöm!


2016. szept. 7. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellene megjönnie?
2016. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából pontosan nem tudom mert nem vagyunk babaprojecktbe, elég sok dolgom, munkám volt , így elfelejtettem számon tartani :S


Természetesen örülni fogunk Neki, ha jön, de egyenlőre a terhesség melett most csomó más indok is eszembe jutott hogy mi van ha ciszta, vagy betegség, fertőzés...

2016. szept. 7. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 1 teszt megcsinálásával semmit nem veszítesz, max. pár nap múlva ismételsz, ha addig sem jön meg.
2016. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megcsináltam az egyik tesztet..full negatív szerintem
2016. szept. 7. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem vagytok babaprojekten attól még tudnod kell hogy mikor várható a menzid.. Ha nem védekeztek és legalább 2 hét eltelt akkor csinálj tesztet bár nekem az X-epil negatív volt mikor a Facelle meg a Gabriel teszt egyértelmű pozitív ;)
2016. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!