Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelykapszula...

Utrogestan hüvelykapszula mellett fertőzés?

Figyelt kérdés

3x1 dózisban kell szednem, az elejétől volt sárgás folyásom, de ma az 5. napon már sárgás darabkák is vannak :( Ez fertőzés? A dokim szabin van és azt olvastam a hüvelykapszulát lehet szájon át is szedni, alul meg Protexin Gynophilust próbálnék amíg vissza nem jön szabiról.


Még nem vagyok terhes, inszemináció után vagyok.


2016. szept. 8. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hüvely kapszulát nem vennék be szájon át mégha azt írják valahol hogy lehet akkor se.. Lehet fertőzés de lehet a tabletta is.. Menj el másik dokihoz ne várd meg most az orvosod mert ha tényleg fertőzés azt kezelni kéne minél hamarabb.
2016. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én a múlt hónapban használtam utrot, doki tanácsára, azt gondoltuk, hogy korai terhesség, sajnos azonban, a kúp használatakor elkezdtem pecsételni és ez csak erősödött, így abba kellett hagynom.

Szerintem is keress fel valakit, nehogy baj legyen.

Szorítok! :-)

2016. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A huvelykapszula hüvelybe való. Van külön szájon át szedhető változata az utronak. Nézd meg a betegtájékoztatót és az alapján használd. Ne az alapján, amit neten olvasol. Amit szájon át lehet szedni, az utrogestan lágy kapszula. Ugyanaz a hatóanyag, de más a vivőanyag. Ahogy az aranyér kúpot sem szopogatjuk, úgy ezt sem.
2016. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is hüvelytablettáztam (2*2), nekem is volt folyásom közben. de kiderült, hogy az a kúp maradéka, hiszen a vivőanyagnak ki kell ürülnie valahol. ne csinálj ebből gondot, de ha visszajön a dokid, említsd meg neki.


sok sikert!


39+4 hkm

2016. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is iyesmi folyásom van,2x1 utrot használok.Meg időnként génia92-őt biztos ami tuti alapon (doki tanácsára).

Hüvelykapszulát nem venném be szájon át.Aki ilyet állít az szedje nyugodtan.

2016. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!