Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pete érésem volt vagy fertőzés...

Pete érésem volt vagy fertőzés vagy teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Kicsit kusza leszek. Bocsánat előre is.

Ma jutott az eszembe!


Először is el árulhatom hogy baba projektben vagyunk.


Na rá térek, szóval 05.30 voltam teljes vér kép és vizelet vizsgálaton, amiből kiderult hogy a vizeletben van baktérium pontosan (86).így van meg szamozva.

De én közben szedtem agumentin duó antibiotikumot torok gyulladás miatt.

A leletem vittem a házi orvosnak és kérdezte nincs pisilés gondom,? Mondtam nincs, erre mondta a doki lehet az antibiotikum miatt, nem is írt fel semmit.

Utolsó menstruációm 06.02.Jött meg. És 14- és 16 án volt nyúlós folyásom.aztán inyoszatos alhasi és derék fájdalmam volt még a combjaim is fajtak feküdtem két napig.ez 20 és 21 volt. Ma ismét észre vettem egy kis nyúlós folyás.


Ti mit gondoltok? Köszönök szépen minden véleményt.


2016. jún. 23. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hete ugyanezt éltem át,még ügyeletre is bementem. Komolyan mintha én írtam volna a kérdést mert én is antibiotikumot szedtem. Annyi volt a különbség hogy nekem pisilésnél is feszült szúrt fájt a hasam. Szóval az antibiotikum kiváltott egy szép kis petefészek gyulladást. Késett is menstruációm 3 hetet.

Sajnálom,de szerintem nem baba. De drukkolok azért.

2016. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Nekem is fájt ebben a két napban a 20-21 én a petefészkem mindkét oldalon, én arra gondoltam hogy lehet a múlt havi bakik nem tisztultak ki, viszont nem értek egyet magammal mert akkor miért csak most fájt ovuláció után pár napra és csak két napig? Már én sem tudom.
2016. jún. 23. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
LeheT gyulladas vagy fertőzès
2016. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A petefészek gyulladásról tudok csak véleményt mondani mert azt átéltem.

Bennem 2 hétig lappangott mint kiderült. Az idő alatt végig feszült a hasam,ez volt valahol a menzeszem után x nappal. Rá 2 hétre mint írtam,ugyanazokat tapasztaltam mint te és akkor mentem orvosokhoz. Lényegében ez a gyulladás ott volt már régebben csak nem vettem észre. Nem gondoltam hogy gyulladás inkább így fogalmazok.

2016. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, sok minden lehet!

1: Csak próbálkozott a szervezeted, de nem sikerült megrepednie a tüszőnek 14-16-án, és még csak most fog.


2: nekem az előző babámmal a 6-7. dpon kicsitt nyúlósabb folyás jelezte a beágyazódás kezdetét, akár nálad is lehetne az.


3: fertőzés. De ha nem ég, csíp, viszket, nem büdös a folyás, akkor nem valószínű.


Pár nap múlva tesztelj! Hőgörbét nem vezetsz?

2016. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nekem sem csípett,nem volt folyásem sem.

2016. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs görbém nem vezetem. Épp én is olvastam egy cikket amiben írják hogy beágyazodaskor is van nyúlós folyás. Hálistenek nem csíp nem bűdös. Régebben volt már petefészk gyulladásom és kórházban kötöttem ki, tudom milyen fájdalmas. Akkor fokozatosan nőt volna a fájdalmam de 20-21 óta nem fáj, néha szurkát érzek a petefészkemben mind két oldalon.
2016. jún. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!