Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem fertőzés akkor leher...

Ha nem fertőzés akkor leher terhesség jele?

Figyelt kérdés
Megváltozott a hüvelyváladékom mennyisége és "illata" de az orvos szerint nincs fertőzés sem gomba, a szerdai kenetvétel szerint, igaz szombat óta érzékelem. Éehet ez terhesség előjele? Vagy túl rég volt a mintavétel? (19re nem várom)
2016. júl. 12. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem bő átlátszó folyásom volt azt hittem ennyire kivagyok mert a szexet is nagyon kívántam... Rá egy hétre has szurkálás menzi szerű erős görcs... Másnap reggel tesztet csináltam és erős pozitív lett... Következő héten doki aki 5 hetes terhességet állapított meg. Szóval bármi lehet.. Drukkolok 22 N 14 hkm
2016. júl. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bő vizes folyás nálam a peteérés után volt, de nagyon nagy mennyiségű.

A mensit megelőzően inkább krémes fehér. Mindkettő szagtalan.

2016. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!