Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon veszélyes lenne császár...

Nagyon veszélyes lenne császár metszés után fél évvel teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy újabb terhességre, mégegy babára. Viszont az orvos azt mondta, jobb lenne egy-két évet várni.
2016. szept. 8. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
igen.
2016. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiába mondják az orvosok hogy MINIMUM 1 évet várjanak a párok a kistesóval.. Ismerősömnek az utolsó 3 hónap kórház és fekvés volt mert nagyon elvékonyodott a hege.. Ő császár után 8. Hónapban lett újra terhes... Szóval inkább várjatok 1 évet..
2016. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Jézus...Foglalkozz inkább a kisbabáddal. Ennyire ráérsz?
2016. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Barátnőmbek szétnyílt a hasa. Majdnem elvéreztek.
2016. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, az. Ez nem verseny.
2016. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem azt mondta császár után a dokim h minimum fél évet várjak a teherbe eséssel viszont akkor tuti császároz megint.Ha viszont várok 1 évet akkor megpróbálhatom a hüvelyi szülést ha nincs gond.

A helyedben megvárnám az 1 évet.Nagyon pici még a babád,neki anyára van szüksége,sokat kell emelgetni.Hidd el nehezebb a terhesség ha van már gyereked mellette.

Üdv 2 gyerekes + 9hetes kismama

2016. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Foglalkozz inkább a mostanival. Ahogy sok gyereket elnézek, a szülők egyet sem tudnak normálisan nevelni. Túl kicsi még a mostani. Várj legalább 2-3 évet. Nem vagytok nyulak.
2016. szept. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Sogornom 1,5èvet vart , ketto evet szeretett volna, de "becsuszott". Szerencsere semmi gond nem lett. Szerintem elvezd mèg a kisbabád. Adj nekI sok figyelmet, szeretet mert ha ketten lesznek az mar nehezebb lesz.
2016. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Szia! En csaszar utan 6 honappal lettem terhes. Semmi baj nem volt munkabol mentem szulni es 2 honapra ra mar dolgoztam megint! A gyerekek imadjak egymast nagyon jo ez a kis korkulonbseg. Ja es 35 es 36 evesen szultem oket! Ugyhogy hajra!😉
2016. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, a 2.babát császárral vagy hüvelyi úton szülted?
2016. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!