Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg Alatt Menstruacio?...

Terhesseg Alatt Menstruacio? Vagy ez azt jelenti vege? :S

Figyelt kérdés

Szijasztok en egy 18 eves lany vagyok,baratomal mart tobb mint egy eve egyutt vagyunk es babat is tervezunk,marcius 5. en csinaltam egy terhessegi tesztet mert nagyon rsszul ereztem magamat a mellem mart lassan egy hete feszult a teszt pozitivot mutatot...nagyon orultunk de sajnos ma reggel meg jott a bajom:S ez hogyan lehetseges ez azt jelenti el ment a baba?Vagy rosszul mutatta a teszt? Kerlek segitsetek,,,Aki mart esetleg talalkozott mart ijen esettel az irjon nekem mert en ezt nem ertem...es sajnos kulfoldon lakom es itt meg orvoshoz sem tudok el juttni egy darabig:S Elore is koszonom....


Vivika


2010. ápr. 22. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog, vagy azon ritka kivételek közé tartozol, akik menstruálnak terhesség alatt, vagy ez azt jelenti, hogy fennáll a vetélés lehetősége. Olyan nincs, hogy nem tudsz elmenni dokihoz, akkor menj be a kórházba, és szólj, mert ha vetélés gyanús, akkor kapsz gyógyszert, és megmaradhat a baba. Biztosan ott is van kórház, ne várakozz, menj be most.
2010. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Csinálj még egy tesztet és ha az is pozitív akkor mielőbb doki!!!Ha negatív akkor elment a "baba",sok nőnél van ilyen..
2010. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sajnos muszáj lesz elmenni dokihoz, bármelyik eshetőség áll fenn.Talán ott is van sürgősségi ellátás, vedd azt igénybe!
2010. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia én is azon a véleményen vagyok, hogy akár el is mehetett a magzat, de lehet hogy ott van ő csak épp egy kis gyógyszeres rásegítésre van szüksége hogy megmaradjon! Ha igazán szertnétek a babát akkor mindenképp irány egy ügyelet mert lehet hogy ez fog rajta segíteni!

Remélem minden rendben lesz veletek.

2010. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem méhenkívülinél volt így.
2010. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma 13.03.

Vetélés után meg 2-3 hétig pozitívat mutat a teszt, úgyhogy ez nem jó ötlet.

Mindenképpen menj dokihoz, mert ha netán vetélés akkor bajod lehet tőle.

2010. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat,,,De egyepkent voltam benn a korhazba es nem lattak el, azt mondtak amenyiben nem fizetek ki azonal 300 eurot akkor nem latnak el nekem per pillanat anyi penzem nincsen:S Es ebbol milyen bajom lehet??? nagyon felek mert faj a hasam aja mint a normalis menstuacioknal de egy kicsit jobban es a hatam is nagyon faj:S Es valaki emlitette a mehen kivuli terheseget az pontossan mi ? lehet nekem abbol bajom ha nem lat el orvos??? Elore is koszonom!
2010. ápr. 22. 17:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Na és miért lett kiemelve a kérdés?
2012. szept. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2012. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok en tettem fel a kerdest meg jo par evel ezelott. Sajnos a teszt volt hibas, es teves pozitivot mutatott. Azota mar van ket szep egeszseges kis fiam. Az egyik 4 es fel eves. A kisebb pedig masfel. :)
2015. nov. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!