Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után 5 nappal van...

Ha peteérés után 5 nappal van a beágyazódás, az rosszat jelent? Méhen kívüli megtapadásra gondolok.

Figyelt kérdés
Vagy előfordult valakinél, hogy minden rendben volt és a méhben tapadt meg?
2016. szept. 9. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy megvolt a beágyazódàs?

Nekem ez az ötödik terhességem, de még sosem éreztem meg.

Persze attól te még érezheted.

2016. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A beágyazódást nem tudhatod mikor volt mért a legtöbb nő megsem érzi. De egy méhen kívüli terhesség nagyon nagy fájdalmakkal jár... Ha pozitív lett a teszt.. Majd menj dokihoz aki megnézi hogy jó helyen van e de csak az 5. Hét után látszik a petezsák..
2016. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:) tudtam, h ez lesz kérdezve azonnal. Mert már voltam terhes, és észrevettem a beágyazódást. Szülés óta pedig a peteéréseket is érzem. 5 éve figyelem a testem. Már nagyon ismerem. Második gyereket csak most kezdtük el tervezni. Persze tévedhetek is, de úgy érzem, hogy sikerült teherbe esnem.
2016. szept. 9. 13:41
 4/14 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom azért a tapasztalatokat.
2016. szept. 9. 13:45
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez annyira belső és érezhetetlen dolog, hogy számomra hihetetlen, hogy te mégis "megérzed". A peteérés még oké, de a beágyazódás más tál tészta...
2016. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért olyan nehéz elhinni, hogy valakinek testi tüneteket okozhat. Annyira begörcsölt akkor a hasam, hogy előtte és azóta se soha. Véreztem is akkor. Annyira beágyazódott akkor, hogy szülés után többször műteni is kellett, mert nem jött ki a placenta. Igen, ritka dolog,és velem éppen megtörtént. A peteérést sem érzi mindenki, de azért nem ritka dolog. És hogy még egyet mondjak. Nekem ún. fájdalommentes szülésem volt. Nem tudom miért. Egyszerűen maga a méhösszehúzódás nekem nem fájt. Ez van. Ritka, de attól még előfordul. És ez nem városi legenda, én éltem át. Benne van a pakliban, hogy most tévedek, mert most csak kicsit görcsölt a hasam és vért is most csak a wc papíron láttam egy kicsit. Majd kiderül. Azért szúrkoljatok légyszi!
2016. szept. 9. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szurkolok neked! Vannak olyan emberek akik csak kevésbé, akik egyáltalán nem és akik nagyon is érzékenyek a testük rezdüléseire. Akik egyáltalán nem azok ezt el sem tudják képzelni - valamilyen szinten meg is értem őket, én is szkeptikus lennék - hogy milyen az amikor a test ezekre az apró dolgokra intenzíven reagál.

Én is ilyen vagyok, szintén megéreztem mindkétszer a beágyazódást. 3 éve várunk a babánkra, és csak abban a két esetben éreztem és tudtam hogy sikerült, sajnos egyik sem maradt meg. A 6. hétben az is egyértelmű volt hogy elment.

Minden jót kívánok neked!

2016. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma vagyok a 12.dpo-on. A teszten egy extra halvány 2. Csík. Meg sem próbálok képet feltenni, szerintem úgysem látszana, annyira halvány. Sajnos úgy gondolom, mégsem vagyok terhes. Pénteken tapasztaltam beágyazódásra utaló vérzést. Hétfőn és kedden nagyon nehéz volt, annyira feszült, puffadt, görcsölt az alhasam, ahogy csak akkor, amikor terhes voltam. A mellbimbóm is nagyon el kezdett fájni. Biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Aztán szerdán el kdzdett csökkenni ez az érzés. Még a mellbimbóm se fáj már, a színe is kivilágosodott, pedig párom is mondta, hogy annyira sötét lett.
2016. szept. 16. 05:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Oké, elhiszem, hogy érzed a beàgyazódást, mert ismered a tested. ;))

De azt már nem gondolom, hogy a mellbimbód árnyalatának a valtozásàból meglátod, hogy terhes vagy-e.

A pozitív teszt többet mond. Igazad van, ismételni kell, de 12 dpon a legtöbb nőnek még csak halvány tesztje van, vagy még halvány sincsen.

Drukkolok, és írj majd, mi lett!

2016. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
A mellbimbód árnyalatváltása, mint terhességi tünet, nem jelentkezik ilyen hamar. Nálam a 6-7. héten lett észrevehető, és valódi méretbeli és színbeli látható változás a 10. hét után lett. Elhiszem, hogy durván nagyon figyeled a tested, de nem gépezet, ami mindig pontosan és törvényszerűen működik. Néha olyan jeleket ad, ami lelomboz, pedig a lényeg ott van. Ne görcsölj már ennyire rá!
2016. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!