Baba vagy nem baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi előjelét nem éreztem, mint szoktam( a mellem szokott fájni) reggel elkezdett vmi barna folyni (bocsànat ha "undi" :)) és ez tartott kb fél napig, de semmi vér nem volt!!! Egy kicsit szédültem de a hasam nem fàjt! Erre ma reggeli második vizeletből clearblue digitális negatív! De utána viszont a villamoson olyan hángyinger és rosszullét kapott el hogy 2 hèvet ki kellett hagynom... Mi van velem szerintetek? Köszönöm szépen a válaszokat előre is! :*

2016. szept. 9. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon babát akarsz be tudod magyarázni magadnak a terhes tüneteket és a tested meg is tud viccelni.. Próbálj egy másik tesztet lehetőleg Facelle, Gabriel tesztet.. Holnap első vizeletből.
2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :) Holnap nem tudok csak legelőbb hétfőn vagy pedig kedden megint! :/ de hàtha addig meg megjön :)
2016. szept. 9. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gabrielt,hanem facellet vegyél, az hamarabb mutatja! Lehet baba is, de ha nagyon akarod produkálhat a szervezet tüneteket, ahogy az első is írta!
2016. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem, inkább félek attól hogy vmi bajom van! Mert terhes nem hiszem hogy lehetek ha ez negatív! :)
2016. szept. 9. 14:08
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

A barnázás lehetett akár beágyazódás is, és akkor még pár nap a tesztnek kell!

De 10000 más miatt is lehet...

2016. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek!:) most legalàbb màr nincs hànyingerem! :D
2016. szept. 9. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem bemagyarazhatod magadnak.. lehet h nem.. barmI lehet. Ezt elore nem tudjuk mehmondani :( sztem teszteljust ujra ha tovabbra sem jon meg.ha sikertelen a honap akkor legkozelebb szedjetek mindketten e vitamint. Nekunk bevalt. (Menzesztol ovuih):)
2016. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk most megint émelygek! Lehet hogy vmi vírus van bennem ès amiatt is nem jött meg! :S
2016. szept. 9. 15:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó aranyos vagy de nem próbálkozunk babàval még! :)
2016. szept. 9. 15:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fogok tesztelni csak ha jövő hónapban nem jönne meg ne adj isten akkor megyek dokihoz, de csak nincs semmi bajom... 2 hónapja voltam! :D
2016. szept. 9. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!