Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Termálfürdőbe hanyadik terhess...

Termálfürdőbe hanyadik terhességi héttől nem ajánlott menni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a termálfürdőket. Akár már a beágyazodásnál is gondot okozhat a hosszabb ideig meleg vízben történő fürdés?

2016. szept. 10. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Első perctől kezdve nem ajánlott. Nem csupán a melegsége miatt, hanem a fertőzés miatt is !
2016. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Terhesség alatt egyáltalán nem ajánlott termálfürdőbe menni...semmikor. Én pozitív teszt után felhagynék ezek látogatásával.
2016. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És pozi teszt előtt? Nem kaptam soha fertőzést fürdőben, így ettől annyira nem félek, de azt tudom hogy a magzatra nézve (talán embrióra is) káros, csak nem tudom mikortól. Természetesen nem kockáztatnék fürdőbe járás miatt.
2016. szept. 10. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha tutira akarsz menni, akkor semmi olyat nem csinálsz a próbálkozás első pillanatától, ami várandósság alatt nem ajánlott (pl. fürdők, szauna, alkohol....), de mivel ki tudja meddig tart a próbálkozás, szerintem ez nem életszerű...ezért tartottam magam mindig a pozitív teszthez mint határponthoz.

2-es voltam.

2016. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mínusz 1-2 hónap :(
2016. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindenkinek ment a zöld, de én ezt nem látom ennyire veszélyesnek. Persze csinálhatom azt, hogy menzesz vége és peteérés között megyek a termálba, de az csak 1 hét egy hónapban. A legjobb a pozi teszt lenne, utána biztosan nem merném bevállalni. Ja és olyat is olvastam, hogy az alhasi keringést javítja a meleg víz, ami kedvező a beágyazódásnál, pl. intim torna is ilyet okoz.
2016. szept. 10. 17:42
 7/9 Snorri ***** válasza:
76%
Szerintem pozitív teszt előtt nyugodtan menj, addig nem árthatsz vele. Max nemvárt elött pár nappal már ne. Van olyan gyógyvíz is, ami nőgyógyászati szempontból kifejezetten jó
2016. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem se volt sose fertőzésem, majd terhes lettem és folyamatosan szenvedtem a fertőzéstől, ilyenkor hajlamosabb rá az ember. Szerintem, ha megtudod, hogy terhes vagy, akkor hagyd abba az odajárást. És ha a párod is megy veled, akkor ő már most abbahagyhatná, mert a szauna megöli a spermiumokat.
2016. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A párom nem jár, egyrészt a spermák miatt, másrészt azért, mert nem szereti. Szaunát utáljuk mindketten, én 36, nagyon ritkán 38 fokos vízbe megyek be, de a 38-at már nehezen bírom.
2016. szept. 11. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!