Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? Esetleg...

Vajon terhes vagyok? Esetleg hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Már 3.napja késik, de a teszt negatív volt. Máskor is szokott késni, de max. 2 napot, (viszont utóljára napra pontosan jött meg) ami különös számomra, hogy nyugodt vagyok. Pedig eddig minden menzi előtt egy héttel szinte idegbeteg voltam.:/ A nyugalmam már a családnak is feltűnt. A hasam görcsölget, főleg reggel. Minden reggel olyan érzésem van, hogy "na most megjön". A mellem eddig nem fájt, nem is nagyon szokott menzi előtt. De ma nagyon elkezdett fájni a mellem, pontosabban a a mellem szélén fáj. Más tünetet nem igazán vettem eddig észre, taláb gyakrabban járok pisilni. Teljesen jól érzem magam, ez az egyetlen, ami gyanús számomra. Tapasztalatok? :)
2016. szept. 12. 02:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
tuti terhes vagy. Gratulálok.
2016. szept. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha máskor ilyeneket nem tapasztaltál akkor elképzelhető hogy babát vársz.. Lehet hogy később fogant. Néhány nap múlva ismételd meg a tesztet.. Ha akkor se mutat semmit menj nőgyógyászhoz. Ha terhes vagy akkor felritkulást vagy petezsákot már látnia kell a dokinak. Drukkolok 23 hkm
2016. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia én is ebben a cipőben vagyok! 7-én kellett volna megjönnie, aznap csináltam tesztet, de nega lett. Azóta se jött meg. Nálam is ezek a tünetek, bár érzékenyebb vagyok a szagokra. Mikor tesztelsz?
2016. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! :) Egy kicsit én is meg vagyok lepődve, mivel mi még nem terveztük, de nem baj ha összejön. :)

10:01-es szerintem én várok csütörtökig, mivel akkor lesz egy hét késés. Viszont a teszt, amit vettem elég gyenge :/, nem sok jót olvastam róla neten. Ha viszont a héten sem lesz pozi és még mindig semmi, akkor irány a doki. Addig drukkolok neked. :)

2016. szept. 12. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is neked! Hát én majd Szerda körül fogok tesztelni.Sok sikert majd írj, ha van valami :) 10:01-es voltam
2016. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megírom, hogy mi volt. :) Alig bírok várni csütörtökig :/
2016. szept. 12. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Azis lehet hogy kèsöbb volt ovud.
2016. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet és nagyon halvány pozitív :)
2016. szept. 12. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok;)
2016. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jujj Gratulálok!!!! Én még nem teszteltem. Félek :( 10:01


Milyen érzés? :) Boldog babavárást!!!

2016. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!