Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Innovacon terhességi tesztet...

Innovacon terhességi tesztet csinaltam. De nem tudom terhes-e vagyok masok voltak ilyen hasonlo helyzetben terhességi tesztel?

Figyelt kérdés
Innovacon terhességi tesztet csinaltam ma hajnalban 6 órakor, rendesen megcsináltam ahogy levolt írva.. Mindig mashogy volt a menstruációm volt hogy 3-4honapig beallt 28napont, de most 4 honapja mar 24napra mindig megjott pontosan.Mar most 16 megkellett volna jonnie de mar 3napja kesik.Ugye hajnal 6kor elso vizeletbol megcsinaltam kijött egyből az erős csík a negatív vártam vele ahogy kellett benne tartottam jelzésig. Kis idő után is néztem nem volt rajta második csík. Negyed 7fele le fényképeztem a tesztett erről próbálok mutatni majd képet. Mivel már biztosra mentem hogy nem vagyok terhes felnyolckor nagyon pici vizzel lemostam de épp hogy érte a tesztett, nem akartam pisisen eltenni..leraktam es elmentem nyolckor otthonról.Olyan ket ora mulva jottem haza és olvasgattam itt olyat hogy másoknak volt olyan hogy később mutatott ket csíkot a tesztje. És nálam is ez a helyzet hogy akkor nem mutatott semmit, de most pedig igen de nagyon halványan és félig sötétebb a masik fele pedig vilagos, olyasmmi mint a szellemcsík... Lehetséges hogy terhes vagyok? Párommal voltunk egyutt de nem vedekeztunk de mindig odafigyeltunk. Azt tudom hogy teherbe lehett esni elo valadektol is. 28eves vagyok mar van egy 3eves kislányom. Persze tesztet fogok meg csinalni es orvost is felkeresek hogy biztosra mennyek. Csak igy soha nem voltam meg... Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 19. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mutass képet a tesztről, ezt igy nehéz megmondani !
2016. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én aznap csináltam a tesztet amikor meg kellett volna jönnie reggel, addig tartottam a pisiben amíg kellett, majd stopperrel mértem az időt és negatív lett, ott hagytam a tesztet a wc mellett a kukán, és egy óra múlva amikor mentem pozitív volt. Én is gondoltam, hogy biztos nem vagyok terhes mert időn túl jött ki a két csík, úgyhogy elrohantam még kb. 5 tesztért, és csináltam délutáni pisiből egyet, ami már két csíkos lett időn belül :)Mondjuk mi direkt terveztük a babát, és akkor voltunk együtt amikor az ovulációm volt, de simán lehet megszakításosnál is, hogy összejött a baba. Holnap ismételd meg a tesztet! :) 29 hkm
2016. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valamiért nem enged kepet feltolteni de probalkozol.Igen nekem is kesobb mutatott halvany pozitívat, de mindenkepp megcsinalom a tesztett par napon belül. Köszönöm a valaszt :)!
2016. aug. 19. 14:11
 4/13 A kérdező kommentje:
2016. aug. 19. 14:35
 5/13 A kérdező kommentje:
2016. aug. 19. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Ehhez kellene az email cimed meg a jelszavad😉😀
2016. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kepfeltoltes.hu próbáld meg feltölteni
2016. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2016. aug. 19. 16:29
 9/13 A kérdező kommentje:
2016. aug. 19. 16:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem nem kéne vizezni a tesztet utólag :) Reggel csinálj szerintem egy másikat, ahogy le van írva a használatin és időn belül fotózd le!
2016. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!