Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív romed belemártós...

Negatív romed belemártós teszt, de 12 nap késés?

Figyelt kérdés
A 12ből a 9. Napon teszteltem, belemártottam, és kb 10 mp után egyből jelezte, hogy negatív, de azért vártam a 10. Percig, nem változott közben. Viszont még mindig nem jött meg... mi lehet ennek az oka?

2016. szept. 12. 17:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Vajon lehetek terhes?
2016. szept. 12. 17:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom a terhesseget. Szamos oka lehet a kesesnek. Hormonalis ok, ciszta es meg sorolhatnam...
2016. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami más miatt késik. Vagy később volt peteérésed, és azért, vagy egyéb hormonális probléma van a háttérben.
2016. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet a nyari biologiai ora valtozas miatt? Szeptemberben ugye kezdodott az egesz munka iskola stb...mondjuk elég stresszes is voltam de eddig max 3-4 napot kesett. ciszta tuti nem, meg más betegségeket is kizárnék.
2016. szept. 12. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Stressz is okozhatja a késést

De menj el nőgyógyászhoz

2016. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod h nincs ciszta? Röntgen szemed van?

Egyébként előfordul. Stressz, betegség, hormonális egyensúly felborulása, mittudomen. Nekem egyszer 8 napot késett, aztan utana szokásos módon megjött rendesen. A teszt már pozi lenne ennyi késéssel.

2016. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy hivatalos angol oldalon olvastam, hogy elmenni elég akkor ha már nem jött meg 2-3 hónapja. Mivel mindenkinek lehet, hogy csak úgy nem jön meg, de a következő hónapban már igen pedig semmi betegség nincs.
2016. szept. 12. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazad van. A gyakorin sokkal nagyobb eséllyel kapsz választ mint a dokinál.
2016. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer 3 hetet késett. Elmentem orvoshoz, mondta, hogy ritka, de a soros petefészkem "elbambult", és abban a hónapban nem működött. A vizsgálat után két nappal megjött.

Azóta se volt ilyen gondom, egy terhességet is gond nélkül kihordtam pár évvel később.


De ezernyi oka lehet, vizsgáltasd ki magad!

2016. szept. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9es... csinált vele valamit a doki hogy megjött, vagy csak megnyugodtál és amiatt?
2016. szept. 13. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!