Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik hogy már oltást...

Létezik hogy már oltást kapott gyerek mégis rózsahimlős (rubeola) legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha már lappangott benne, mikor az oltást kapta, esetleg azért, mert az oltás a legyengített vírus és azért jött ki rajta!!!
2011. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsa az offért, nem tudom a választ, csak annyit akarok írni, hogy anno én arra gondoltam, hogy a fiam rózsahimlős, holott kapott oltást, elvittem a dokihoz és kiderült, hogy skarlátos.
2011. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen védőoltás sem ad 100%-os védettséget, így nem lehetetlen, de nagyon valószerűtlen.
2011. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon félek, mert ma kiderült, hogy 5-6 hetes terhes vagyok...
2011. jún. 20. 10:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rózsahimlős???
2011. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma voltunk dokinál, nem rózsahimlő.

vmi más vírus, megfázott, és nagyon apró kiütések jöttek ki rajta. A biztonság kedvéért tőlem vettek vért

2011. jún. 20. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Az oltások higanytartalmúak, de letagadják, hacsak nem kérdez rá az illetékesektől valaki. Mindenesetre nem verik nagy dobra...


Lelkiismeretlen b*zn*sz. (Nem csúnya szó a kicsillagozott, nem vagyok köteles kimondani, de nem fogom hagyni, hogy "fentről" megtévesszék az embereket, remélem minden szülő kitalálta, mit csillagoztam ki.)


Neten, google-lal rákereshettek, hátha találtok reális cikket erről, pl. így: oltás higany, vagy pl. oltás káros, vagy oltás veszélyes


Legalább azért már annyi lelkiismerete van egyre több EU tagország vezetőségének, meg Japánnak, hogy 2 éves korig törvényileg tiltják az oltást az utóbbi időben, sajnos országunkban még nem. Mivel higanyötvözet (az illetékesek védekezése szerint tartósítószer) van benne, különösen káros az immunrendszerre és az idegrendszerre.

De ha nem lenne benne, akkor is van elég káros oldala.


A homeopátia is hasonelvű ("kutyaharapást szőrivel" elv), de annak kikísérletezése elején Hahnemann rájött, hogy még az enyhe higítások is mellékhatásokkal járnak! Ezért rendkívüli mértékű higításokkal (meg dinamizálással), különféle potenciálokkal folytatta kísérleteit, ami a nagyszerű, mellékhatásmentes, hatékony homeopátia megszületéséhez mint gyógymódhoz vezetett.

2011. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

. . . még valami: aki érdekelt a rendszerben, amit érintenek közvetett ,vagy közvetlen módon az oltások, akárcsak ha azért érdekelt valaki, mert állása elvesztését kockáztatná (orvos, védőnő), ha kimondaná az igazságot (sok szakmabeli inkább utána se jár, félelemből, vagy struccpolitikából), az el fogja bagatelizálni az oltások veszélyességét, tehát hiába fogod megkérdezni a védőnőt, orvost...


Pozitív ellenpélda, egyik kivételes jellem:

Dr. Lenkei Gábor, aki (akadémikus) orvosként végzett (többféle szakirányban, pl. szülészorvos) az állásával játszott, amikor elkezdte felvállalni az oltások veszélyéről való tájékoztatást a nagyközönséggel.

(Létezik pár népszerű könyve.)

Elismerésem az ilyenfajta, lelkiismeretes, építő hatású mártírokért!


Megjegyzés: az általam írtakra (beleértve az előző hozzászólásomat is) nézve semmiféle érdekeltségem nincs, hacsak nem a jótékony felvilágosítás önmagában annak minősül.

2011. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szamárköhögés, kanyaró, tetanusz, diftéria, gyermekbénulás veszélyeiről is szól azért néhány kutatás, meg szomorú tapasztalat.
2011. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utóbbinak: ... léteznek alternatív terápiás eljárások.
2011. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!