Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív lett a terheségi...

Negatív lett a terheségi tesztem, ugyanaz a teszt 8óra múlva pozitív! Miért van ez?

Figyelt kérdés
A ciklusom 28napos szokott lenni 7 napja késik! fáj a cicim meg görcsöl a hasam. A ciklusom 25-26. napján voltam együtt a párommal. csináltam ma délután 1 órakkor egy negatív tesztet amit ott hagytam a fürdőszobában este 6kor ugyan úgy negatív volt, de este 9kor már pozitív! Gabriel tesztett csináltam. Miért lehet ez?

2016. szept. 13. 23:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
csináltam egy úgyan ilyen márkájú tesztet reggeli eső vizeletől! az negatív!
2016. szept. 14. 08:32
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó,akkor most dobd ki a tesztet!

Nem vagy terhes.

2016. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyik pillanatrol a masikra? 8 ora elteltevel! Ne garagudj, de pivit tenyleg viccesnek talalom. Amikor ilyet olvasok, mindig arta gondolok, h amikor vki egy ilyenben nem tud dulore jutni, vajon mit tenne egy gyetekkel, aki lazas, hasfajos, bukik, nem alszik stb. az anyasag dontesek sorozata, te neg 8 ora elteltevel bambulsz egy tesztre es hiszed, h amit latsz, jelent vmit. ne haragudj, de ez tok abszurd. Nem kell uj teszt, ha eloszor egyertelmu negativ lett, akkor nem vagy terhes 😞.

2.

2016. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy pozitív teszt pillanatok alatt 2 csíkos lesz és akár 3 év elteltével is ott virít majd mindkét vonal.

Egyik pillanatról a másikra? Ne röhögtesd ki magad, leírtad, hogy még 6 óra elteltével is negatív volt...

2016. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Írod, csináltál már pár tesztet, nem tudom, van-e már gyereked, tehát láttál-e már pozitív tesztet. Én is meg tudom erősíteni, mert én is csináltam már rengeteget: amikor pozitív, akkor az rögtön pozitív. Jó, egyszer az életben csináltam egy időn túli pozitívat, a következő pár nap múlva tényleg pozitív lett. Ez az egy. Tehát egyszer megtörtént, hogy elvileg nem volt érvényes, de jól tévedett. Nálad is megeshet, mert ebből még bármi lehet, 50-50%.

A Gabriellel nincs semmi baj, nem érzékenyebb a Facelle, sőt, mindkettő annyira érzékeny, hogy gyakran csinálnak száradási vagy szellemcsíkot. Ezt sokszor olvasom itt a GYK-n. Egyébként, ha késői peteérésed volt, és a 25-26. napi együttlétből várnád a babát, akkor még korai a tesztelés! Majd pár nap múlva tesztelj, ha addig se jön meg.

2016. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jártunk már úgy itt a gyakorin, hogy bőszen állította a kérdező, hogy negatív tesztjei vannak, aztán belinkelt egyet és szép pozitív volt :P Halványabb volt a tesztcsík, mint a kontrollcsík és ezért gondolta negatívnak. Ki tudja itt is mi van a háttérben :P
2016. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16.

Ket negativ teszt van a hatterben. Ezt el kell tudni fogadni, mert a tenyek makacs dolgok

2016. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 percen belül nem lesz ott a két csík akkor nem vagy terhes.
2016. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Attol h eddig egysem lett pozi ez meg az lett.de nem azert mert terhes vagy..

Csinalj holnap reggel egy masfajta tesztet.

2016. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!