Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? (Bővebben lent)

Ez normális? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Második babát tervezünk, 3 hónapja próbálkozunk, szóval nem régóta. De 2x van barnás/pirosas nyákom vagy folyásom, ebben a ciklusban pl barnázás is volt 13. ciklusnap körül, és most 16-17. ciklusnapon is de ebben inkább csak darabkák vannak, bocsi a kifejezésért. A ciklusom egyébként 28 napos. Régen nem volt ilyenem. Első baba első hónapban összejött, bár problémamentes terhesség nem volt, 1 napig barnáztam, amire utrot kaptam. Szülés után szintén nem volt ilyen, csak az utolsó hónapokban. Enyhe menzesz szerű görcsölgetés is van de tényleg nagyon enyhe. Mitől lehet ez? Vagy normális? Érdemes ezért megnézetni magam vagy ne aggódjak?
2016. szept. 14. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A ciklus közben vérzés, barnázás nem normális. Hormon problémákat jelezhet.

Érdemes lenne ezügyben kivizsgaltatni magad.

2016. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt-van

Hormonjaim rendben,pajzsmirigyem is, szervileg semmi rendellenes....és ez van nekem kb 6 hónapja.

Az orvosok kutatnak még de semmi választ nem tudnak adni!

Mi is babát tervezünk.

Írd majd meg, hogy Te jutottál e valamire,mert engem minden hónapban csak ide oda küldenek,de semmit nem mondanak

Nagyon szorítok Neked

2016. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit elfelejtettem megírni a fejleményeket. Sikerült a baba októberben, 10 hetes vagyok. Amelyik ciklusban teherbeestem a nyákba került kevés vér, de barnázás nem volt, szóval azt nem tudom garantálni, hogy minden oké volt a kérdezett ciklusokban is, de ha gond is volt max átmeneti.
2016. dec. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!