Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme "normális" mensi...

Van értelme "normális" mensi után tesztelni?

Figyelt kérdés

5 napot késett a mensim,normális mennyiségű volt,2 napos! (3 napig szokott tartani)De élénkszínű,normális mennyiségű.Pénteken múlt el a mesim,de a melleim fájnak és rettentő fáradt vagyok még mindig!

Hormonjaim nem lehetnek rosszak, mert volt vizsgálatom és minden rendben!

(Babát tervezünk)

De mivel megjött,így nem sok értelme van a tesztnek igaz?


2016. aug. 29. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Tesztelsz egyet, max 500 Ft-od ugrik, de legalább megnyugszol...

Egyébként az nem baj, hogy csak 2-3 napos a menzeszed?

2016. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

gyanakodtak rá, hogy valami nem jó a hormonokkal, ezért teljes labor és hormonvizsgálat is volt4

Hüvelyi ultrahang minden!

De semmi rendellenességet nem találtak!

2016. aug. 29. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Máskor nem késett? Máskor tapasztalatál ilyen tünetet menzi után? Amúgy 400-500 forint egy teszt szerintem nyugodtan csinálj
2016. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindig 30. napra jön meg! Nekem mensi első napján már el szokott múlni a mellfájdalom.

Nem a pénz miatt óckodok a teszt elvégzése miatt,de annyi de annyi tegatív tesztet csináltam már, mert a nemvárt napján mindig csináltam (persze pontosan megjött)hátha sikerült! De soha :(

Az is lehet, hogy magamba beszélem,nagyon nehéz elfogadni a tényt hol nem jön össze :(

2016. aug. 29. 14:31
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:

Biztos teszteltél az öt napos késés alatt is, nyilván negatívakat. Szóval szerintem semmi értelme most is tesztelni. Írtad, voltál UH-n, az a ciklusod melyik időszakában volt? Méhnyálkahártya-vastagságot nem mértek? Lehet, hogy annak a vékonyságával van a baj, emiatt lehet ilyen rövid a mensid. Ami önmagában nem baj, de ha babát szeretnél, akkor a vékony nyálkahártya nem jó.

De ez csak találgatás, tipp a részemről. Lehet, hogy a rövid mensid mellett amúgy minden rendben, de esetleg ezen a téren tovább tudsz menni, ha továbbra se jön a baba. Egyébként hány hormonális vérvételen voltál, a ciklusod melyik napján (napjain) küldött el a doki?

2016. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van, teszteltem és negatív lett!

Igen egyszer utaltak a méhnyálkahártya vastagságra! Azt írták az átlagosnál vékonyabb! Nem értettem, rákérdeztem és azt mondta a doki ezzel nem kell foglalkozni! :(

Hormonvizsgálat a ciklusom elején és a végén is volt! Pontosan már nem tudom melyik nap. De azt mondták minden oké! Még pajzsmirigy vizsgálatra is elküldtek, ott is rendben volt minden.

Sok volt a köztes vérzésem, azt mondták ha előfordul majd mégegyszer megcsinálják az egészségügyi kaparást. De a legutolsó ciklusomban nem volt. (egyenlőre úgy néz ki elmúlt)

9 hónapja próbálkozunk.

A vékony méhnyálkahártyára lehet szedni valami vitamint?

Köszönöm a segítséget

2016. aug. 29. 15:05
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem vagyok otthon gyógyteák terén, de biztosan van olyan gyógynövény, amit a ciklus első felében kell inni, hogy segítse a nyálkahártya-vastagítást (talán cickafark?). Ugyanúgy hasznos a ciklus második felében progeszteron hatású gyógyteát inni, vagy barátcserje-kapszulát szedni. Ezzel ártani nem árthatsz. Ezek mellett, ha jól tudom, sokan szednek még E-vitamint.
2016. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!