Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek, eddig ha elfelejtettem veletlenul bevenni, fel nap mulva mar korulbelul megjott. Most viszont mar 3. napja nem szedem es nem jon meg. Anyukam viccbol kerdezgeti hogy terhes vagyok-e,merthogy mennyit eszek stb.. (nem tudja hogy tabit szedek) En meg nagyon izgulok. Mar faj a hasam,szedulok a stressz miatt es allandoan ehetnekem van. Nagyon nem hianyzik,hogy terhes legyek. Normalis,hogy 3 napja nem jon meg? Tudom,hogy keshet,de eddig ahogy abbahagytam a tabit masnap megjott..

2016. szept. 14. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet akkor kiderül minden
2016. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szeded a fogamzásgátlót, akkor gyakorlatilag nem lehetsz terhes. Ha 3 napja késik csinálj tesztet, ki kellene mutassa, viszont terhes tünet ilyen korán nincs, se zabálási roham, se semmi ilyen.
2016. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors valaszokat! Az idegessegtol vagyok nagyon ki..
2016. szept. 14. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szexelsz akkor ilyen miatt nem kell aggódnod
2016. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

"Lehet, hogy terhes vagyok?"

Várj, belenézek a kristálygömbömbe és megmondom. Így neten át pont belátni a méhedbe ^^

2016. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a 4. szünet napon jön meg. Nem azonnal. Ha neked attól függetlenül, hogy a hónap melyik szakaszában vagy, bármikor megjön, ha fél napot késel a gyógyszerrel, akkor sürgősen menj el orvoshoz, mert az úgy nincs rendben.

Célszerűbb a dátumokat felírni, hogy mikor jött meg, mint a tablettától számolgatni.

Ettől függetlenül sajnos gyógyszer mellett is lehetséges teherbe esni, de ha még csak 3. napja szünetelsz a gyógyszerrel, akkor még nem késik.

Mindenkivel előfordul, főleg 20 felett egyre gyakrabban, hogy késik pár napot vagy éppen előbb jön meg. Nem kell rögtön pánikba esni.

Azt mondjuk leírhattad volna, hogy mikor szexeltél utoljára. De legalább 1 hetet várj, és ha addig sem jön semmi, akkor csinálj tesztet.

2016. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyud csak beleultette ezt a fuledbe..
2016. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!