Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projektben vagyunk a...

Baba projektben vagyunk a párommal és hát most kicsit elbizonytalanodtam? . Egy jó hónapja nagyon sokat fájt a fejem, meg a melleim, amik meg is nőttek.

Figyelt kérdés
Aztán eljött ez a hónap h havim legyen, helyette barnázásom volt, és aztán rózsaszines barnás vérzésem, de ez vagy két napig történt, olyan mintha meg se jött volna. Azóta már szédüléseim vannak, émelygek, sűrün kell pisilni, és kívánós vagyok. Volt valakinek hasonló esete?
2016. szept. 13. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem progeszterin hiányra utalt
2016. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nincs terhességi tünet kivéve ha hamarabb fogant a baba.. Csinálj egy tesztet.
2016. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hormonproblema szerintem
2016. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hormonos dolgokra én is gondoltam,mert nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót.viszont azért gondoltam terhességre is,mert eléggé össze-vissza szedtem be,mármint időpontra gondolok.aztán meg beteg is lettem és szedtem rá más gyógyszert
2016. szept. 13. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
En biztosan elmennek orvoshoz. Lehet elkuldene hormonvizsgalatra. Az Megmutatja ha gond van.:)
2016. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a dokimmal,a jövőhétre kaptam időpontot. :S
2016. szept. 14. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Az jo!:) mindenkepp kerj alapos kivizsgalast ha lebeszelne akkoris. Koteles ha kered fizeted a Tb.t. (gondolom)..:)
2016. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp :) egyébként nem értem ezt,mert két havi gyógyszert szedtem be csak abba hagytam mert fájt a fejem sokat,meg ugye babát szeretnénk :) és pont úgy hagytam abba ahogy következett a 7napos szünet..ezért is kértem itt tippeket,mert a kötelező szünet miatt hagytam abba meg a doki is mondta h így hagyjam abba a szedését
2016. szept. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!