Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 percen belül látok egy...

Ha 5 percen belül látok egy halvány második csíkot, akkor az még nem száradási, igaz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Időn belűli màsodik csik aminek van szine az Pozitiv;)
2016. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ott a csík, és tényleg látszik, az pozitív.

A szaradasi csík később jön ki.

Ha nagyon halvány, akkor ismételj két nap múlva, erősebb lesz, ha baba van.

Drukkolok!

2016. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom milyen színű, de ott van és biztos h 5-10 percen belül jött ki :)
2016. szept. 16. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Képet tudsz küldeni?
2016. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az azért biztató. Esetleg holnap, de inkább holnap után reggel tesztelj újra és akkor már mutatni fogja magát, ha valóban baba van. Milyen napon teszteltél? Gondolom még korán, azért lehet 5 perc múlva csak halvány.
2016. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyereknél hamar teszteltem, mint utóbb kiderült, mert rendszertelen volt a ciklusom, s amikor a 32 napot meghaladta, két naponta teszteltem...

Lényeg, mindkét esetben az első pozitív teszten 30 perc után jelent meg egy nagyon vékony, halvány csík. Ez ugye hivatalosan nem tekinthető pozinak. De teszteltem másnap, akkor is időn túl jött elő a második csík, de az már nem volt cérnavékony, hanem vastag, csak iszonyat halvány (kb csak én láttam). Másnap másik fajta teszt már egyértelmű volt. :) A Clear Blue digitálisa meg a hetet is kiírta.

Ezt csak azért, mert ezzel a száradási csíkkal mindenkit leírnak általában, de nekem mindkét esetben pozitívat jelentett, jóval idő után. Ha neked 10 percen belül ott volt, akkor szerintem örülhetsz! :) ;)

2016. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!