Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem gondoltam, hogy valaha...

Nem gondoltam, hogy valaha ilyet kérdezek, de ez a jó öreg száradási, vagy nagyon extra halvány 2. vonal? (X-epil)

Figyelt kérdés

Holnap lenne a menzi napja, de ma d.után csináltam egy tesztet, ami ilyen lett:

[link]


VOlt már pozitív tesztem, azon nem kellett gondolkodni, volt már negatív, az is egyértelmű volt, de ilyen még nem...

Tudom, a nemvárt napján úgyis kiderül, hogy megjön e, azt is tudom, hogy hamar teszteltem, pláne nem reggeliből, de volt egy megérzésem, aztán ezt kaptam...

Ha holnap nem jön meg, akkor viszont csak hétfőn tesztelek, addig nem.



2016. júl. 9. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem halvány pozitívnak tűnik telefonról. Úgy látom halvány rózsaszín az a csíkocska. :)
2016. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit is látok, az rózsanin, tehát pozi, viszont nagyon nehezen látszik.
2016. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nagyon halvány, igen meresztgetem a szememet én is...

A kicsimmel (vagy nagyommal? :) ) is megérzésre teszteltem a 10. dpo-n annó, ami akkor már egyértelmű pozi volt, de ez most egy kicsit megtéveszt :)

Köszönöm, hogy megnéztétek!

2016. júl. 9. 16:54
 4/18 anonim ***** válasza:
Én laptopról nem látom a csíkot.
2016. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én látom laptopról, szerintem pozitív lesz.
2016. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Pozitiv lesz mert van szine.

Amugy annyira egyszeru es annyiszor megirjak mindnehol hogyha van szine (rozsaszin, lila) , akkor baba. Ha szurke szaradasi (ne vedd magadra csak irtam) :)

2016. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megnéztem a képet gondoltam tutiszáradási, mert az x-epilnél gyakori, de ez nem annak tűnik. Halkan gratulálok, pozinak tűnik:)
2016. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Xepil mindig fehér maradt ha nem volt baba, nem keltett bizonytalanságot. Nagyon halványan én is látok valamit, de nekem pl. 3 nap késés után 2. pisiből is irtó halvány lett, az is olyan volt, hogy élőben látszott, de épphogy, képen viszont ilyesmi volt mint a tied. Szerintem holnap reggel is megpróbálhatod újra :)
2016. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam a halvány csíkokat,de ezt látom

Drukkolok

2016. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Halvány pozitív... vasárnap vagy hétfőn próbálj egy Facelle tesztet. Drukkolok
2016. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!