Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól érezhetőek a terhessé...

Mikortól érezhetőek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Peteérésem volt kb. 3 nappal ezelőtt..remémykedünk benne, hogy siketült a baba. Peteéréstől szàmítva , mennyi idő múlva érezhető bàrmi jele a terhességnek?

2016. szept. 16. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Első jel a menzesz kimaradása, azután kb. 2 héttel már elkezdődhetnek kialakulni terhességi tünetek.
2016. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól a naptól éreztem amikor meg kellett volna jönnie. Onnantól néhány naponta újabb és újabb tünetek jöttek.
2016. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kimaradt menstruációtól. Fájtak a melleim (ami amúgy a mensi jele is), de nem jött meg. Nos ez a mellfájás megmaradt még két-három hétig és terhességi tünet lett. Kimaradt mensi után egy héttel lett gyakoribb pisilési ingerem.
2016. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egész szülésig nem éreztem. Csak a kimaradt menzesz volt jel, semmi más. Na jó, félidő után azért már éreztem a jeleket, mert határozottan rúgott...
2016. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem még kb 1,5 hét van a nemvàrtig.. Clostyt szedtem, a peteérés orvos àltal bizonyított, minden részletét éreztem.. Nagyon fàjt a hasam, szúrt stb.. A doki azt javasolta a vizsgálat utàn, hogy az elkövetkezendő 2 napban szeressük egymàst, mert nagy eséllyel indulunk.. Màra a hasgörcsök, hasszúrkàk elmúltak, de a mellem kezdett el iszonyatosan fàjni.. Érzékeny a mellbimbóm, és nagyobb a szokàsosnál..terhességi tünetnek szerintem is korai lenne, de ez is megfordult a fejemben.. De ha nem terhességi jel, akkor mi? A menstruàciómig van kb 1,5 hét.. Nem gondolom hogy azt érezném màr most.. Nem tudom hova tegyem az érzést.. Ilyen még soha nem volt..
2016. szept. 16. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És nem gondolod, hogy a Closty bekavart a hormonháztartásodba? Van akinek egy fogamzásgátlótól is duplaakkora lesz a melle. Ha megtermékenyült a petesejted, akkor utána 7-11 napig vándorol és elkezd beágyazódni a méhedben, ezután kezd el termelődni a hcg, amit kimutat a terhességi teszt. Tehát 11 napig semmi olyan nem történik a testedben, ami tünetet tudna okozni, csak két mikroszkopikus méretű sejt vándorol, de a hormontermelés, ami tünetet okoz ilyenkor nem kezdődik meg.
2016. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, kicsit gyorsan írtam. A vándorlás tart kb. 1 hétig, majd a 7.-11. napon kezdődik a beágyazódás. Tehát te most jóval a beágyazódás előtt vagy.
2016. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 héten jelentkeztek nálam a tünetek
2016. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) igen, nagyjàból én is tisztàban vagyok a folyamatokkal, de annyi mindent olvastam màr, meg hallottam is, hogy gondoltam megkérdezem, hàtha jàrt valaki hasonló cipőben, aki màr többet tud mint én :)
2016. szept. 16. 17:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) igen, nagyjàból én is tisztàban vagyok a folyamatokkal, de annyi mindent olvastam màr, meg hallottam is, hogy gondoltam megkérdezem, hàtha jàrt valaki hasonló cipőben, aki màr többet tud mint én :) a clostyval kapcsolatban
2016. szept. 16. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!