Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terhességi...

Tegnap csináltam terhességi tesztet, nem láttam rajta hirtelen semmit, de nem is foglalkoztam utána vele, ma mikor rá néztem rajta volt egy nagyon halvány plusz csík, ez most jelenthet pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is idon tul jott kis es nem hazudott. Ugyhogy lehet. Csinalj masikat
2016. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen színű az a csík? Lehet száradási csík is. De itt olvastam több esetet is, amikor pár nap múlva időn túli pozitív tesztből lett időn belüli pozitív.
2016. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez az új módi?? Én egyből kidobtam a tesztetnem őrízgettem,meg nézegettem napok múlva,hogy hátha...
2016. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az en idontuli tesztem ma mar 8 eves.
2016. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem előző ciklusban 2 mensi előtt végzett, időn túli halvány pozitív tesztből végül mensi lett... :( Kívánom, hogy Nálad baba legyen!
2016. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2 bőven időn túli extra vékony és halvány 2. csíkocskás tesztem végkifejlete egy 7 éves és egy 19 hónapos kisfickó :) Szóval nekem hiába jelent későn és halványan a 2. csík, pozit jelentett. Amikor nem voltam terhes, soha nem volt "száradásos csíkos" tesztem, csak hófehér...
2016. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, én is reménykedem benne, holnap reggel meg csinálom a következő tesztet, remélem az már határozottabb igent mond majd :)

5. válaszoló, sajnálom, hogy megjött végül, szurkolok, hogy hamarosan egyértelmű pozitív tesztet tarthass a kezedben:))

2016. szept. 16. 11:24
 8/14 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Köszönöm szépen, ebben a ciklusban már ovu tesztezek is, nagyon reménykedem. Kívánom Neked a legjobbakat és figyelem majd reggel, remélem határozott pozid lesz!
2016. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Evettke13 válasza:

En ugyan így jartam ,vártam pár percet és egy csík volt rajta,otthagytam az asztalon,kesobb jött haza a párom és kérdezte hogy megcsináltam e a tesztet mondtam hogy igen ott van az asztalon megnézte és a nyakamba ugrott hirtelen azt sem tudtam hogy egy csiknak miért orul ennyire aztan mondta hogy ezen kettő van :D és azotta 10hetes kismama vagyok.

Sok sikert

2016. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-os vagyok. Mi a helyzet? Drukkolok
2016. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!