Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ovu tesztet hasznalnak/...

Akik ovu tesztet hasznalnak/ hasznaltak- mi a velemenyetek? Erdemes hasznalni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnél, és nem jön össze, érdemes egyszer kipróbálni, hogy "jobban megismerd" a tested, mert lehet, hogy egészen máskor van peteérésed, mint gondolnád, és lehet, hogy olyankor nem is szoktatok együtt lenni. Méri az LH szintet vizeletből, de az még korántsem jelenti azt, hogy meg is történik az ovu. Nálam pl így van valszeg. Maxi erős pozitívjaim vannak, de ezt nem támasztja alá a hő, és a menzesz, minden össze-vissza van. sajna. (De nekem segített a dokinál elindulni, hogy kb. hol lehet a baj...)
2010. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es tudjak mar hogy mi lehet a baj? A hom szerint a 19-20 napon szoktam ovulalni, es ra 14 napra jon meg altalaban. De mar 5 honapja probalkozunk es semmi. Azert gondoltam hogy veszek.
2010. ápr. 23. 08:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nagyon ajánlom neked! Én a vaterán rendeltem, one stepet, olcsó, viszont nagyon jó minőségű. Én 6 hónap után, most vettem, s próbáltam ki, és nekem nagyn jól működött.Pontosan jelezte a pé-met, és a minap pozitívat teszteltem! És ezt neki köszönhetem. Kiderült,h. nem akkor volt ovum, mint amikor én azt hittem, ígyhát most biztos h. jókor voltunk együtt apával. Nagyon sok sikert kívánok nektek. Én a vaterán 25 db. ovutesztet vettem egyenként csomagolva, 2000ft-ért. És kaptam hozzá ajándékba 2 terhességi tesztet is, ami 10-es érzékenységű!!!
2010. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

30-32 napos ciklusnal hanyadik napon kezdjek el teszteni? Onnantol fogva minden nap kell amig pozitiv nem lesz a teszt?


Masodik valaszolo, gratulalok a babadhoz! Remelem nekem is sikerul mar, olyan hosszu idonek tunik ez az 5 honap amiota probalkozunk.

2010. ápr. 23. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem hasznos, bár én biztosra vettem, hogy óramű pontosságú a szervezetem, de annyira sokan írtak itt róla, hogy milyen jó, hogy gondoltam, nem veszíthetek vele semmit, hát kipróbáltam. Akkor derült, ki, hogy igaz, hogy 28 napos ciklusaim vannak, de a középidő nálam nem a 14. nap, ahogy addig képzeltem, hanem a 10-12nap. Igaz, hogy még baba nincs (bár ki tudja, hátha most), de legalább már jobban tudunk időzíteni.
2010. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem több darabot, bármikor teszteltem, mindig pozitív volt. Viszont peteérésem nem volt... Már kiderült, hogy miért nem, de teszt helyett inkább ovus mikroszkóppal fogok próbálkozni.

Bármelyiket is veszed, van hozzájuk leírás, hogy x napos ciklusnál hányadik napon kell elkezdeni nézni. Általában a vélt peteérés előtt 2-3 nappal. 32 napos ciklusnál ciklus vége előtt 14 nappal, azaz a 18.napon van elvileg peteérés. Így tesztelni a 15. naptól célszerű. Sok sikert!

2010. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!