Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terges lehetek? Ezek a tünetek...

Terges lehetek? Ezek a tünetek arra utalnak?

Figyelt kérdés

19/N

Szeptember 1-én együttvoltam barátommal. Csak 1x tette be legelejèn gumi nélkül,még nem volt felizgulva teljesen.Aznap enyhèn vèreztem pár cseppet,talán mert kicsit durva volt.Másnapra rá nagyon fájt a hasam beteg is lettem,felfázási tünerekkel, szúró pisilès,alhasi fájdalom.Azóta is fáj az alhasam főleg este amikor az ágyban fekszem. A menstruációmig mèg van 3nap ,folyásom nagyon kevès fehèr,alig látni a fehérneműn. Nem szeretnèk mèg babát, ès kèrem oltogatás helyett inkább aki tud az segítsen a hozzászólásával. Köszönöm.



2016. szept. 16. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg és várd meg a menzesz napját. Ennyire ne szaldj előre!
2016. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terges tuti nem vagy. De a Terhességi tünet még túl korai.. Szerintem csak be magyarázod magadnak rá görcsölsz.. Ne stresszelj mert az okozhat majd menstruáció késést.. Ha késik a menzid csinálj egy tesztet.. Egyébként meg máskor húzzatok már az elején gumit mert nem egy lány van aki úgy lett terhes hogy " egy kicsit be tette gumi nélkül " Kevés az esélye hogy így teherbe ess.. De mint mondtam a terhességi tünet még korai.. Szerintem inkább felfáztál vagy fertőzés.. De ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!!! És ezt most nem oltogatásnak szántam ;) 22 L
2016. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tudom ès máskor biztos nem leszek ilyen felelőtlen ,nem èri meg hogy vègig izguljam a hónapot egy kis butaság miatt. Tidatosítottam èn is. Remèlem semmi bajom nem lesz bár már női orvosjoz mindenkèpp el fogok menni, mivel már szüksègèt èrzem legalább,hogy tablettát írjon majd fel.
2016. szept. 16. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes, nyugodj meg. Azért nem olyan könnyű ám azt összehozni.:) Biztos megjön időben. Amúgy a terhesség első tüneteit ÁLTALÁBAN a szexuális együttléttől számított 3 hét múlva lehet először érezni.
2016. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma megjött, úgy örülök.
2016. szept. 17. 12:25
 6/8 anonim válasza:
terges?
2016. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjött a menstruációm, nem vagyok terhes.
2016. szept. 17. 18:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Elgèpeltem, bocsánat nem azt kell nèzni mindig.
2016. szept. 18. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!