Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Lehet, hogy...

Mitől lehet ez? Lehet, hogy terhes vagyok? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Ovuláció előtti napon megszakítással szeretkeztünk párommal. Tegnapra volt kiírva a menstruáció. Már azt hittem, hogy nem fog aznap megjönni aztán este "megjött". De eléggé furcsálltam mert olyan barnás színe volt és nagyon kevés (nekem eleve nagyon kevés szokott lenni de ez még az eddigieknél is sokkal kevesebb volt). A másik meg az, hogy nem fájt egyáltalán a hasam. Ugyan éreztem egy kis szurkálás félét de az is olyan elenyésző volt, pedig én mindig iszonyatosan görcsölni szoktam meg olyankor minden bajom van.

Aztán ma (így a 2. napon) még furcsább lett. Higiéniai okból ugyan cseréltem a betétet de csak 1-2 csepp ha volt rajta. Ezen kívül, ha wc-n vagyok akkor látszik hogy kicsit vérezgetek de csak annyira mint ha már a menzesz 5-6. napján volnék.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Érdemes tesztet csinálnom?

Igazából kicsit félek tesztet csinálni mert félek a negatív eredménytől mert én örülnék a picinek.

Ötlet, hogy mitől lehet ez?



2016. szept. 17. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz tesztet, legfeljebb megnyugszol, de terhes biztos, hogy nem vagy. A menstruáció ilyen: egyszer ilyen, máskor olyan.
2016. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet.

A vérzés ritkán jelez terhességet, inkább beágyazódást, ami meg előbb szokott bekövetkezni, és szintén járhat görcsökkel.

Ha ilyen kevés a vérzésed, és nem szedsz tablettát, ami ezt indokolná, akkor lehet, hogy a babatervezéshez hormonális segítségre lesz szükséged, mert nagyon vékony a nyálkahártyád, és nincs miben megtapadni.

2016. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!