Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet egy ennyitől terhes?...

Lehet egy ennyitől terhes? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátommal pettingeltünk o elélvezett utánna meg megmosta és csak azután érintette hozzá a csiklómhoz es hüvelynyilásomhoz nagyon kis ideig. aztan 1 hetig nem találkoztunk.aztan mikor ujból találkoztunk ugyanez volt elment és megmosta es csak utánna éritette hozza. Lehet valami bajom? Nagyon szepen kérem hogy normalis válaszokat adjatok, mert kezdek beparázni.

2016. szept. 14. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már van valami bajod! (de az nem a terhesség)
2016. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
lehetsz. szerintem menj el egy nőgyógyászhoz, biztos ami biztos, hadd legyen egy vidám napja neki is.
2016. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint?
2016. szept. 14. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
mármint hadd röhögjön rajtad egy jót
2016. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérdésre a valasz tehát hogy semmi olyan bajom nincs?:)
2016. szept. 14. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem esel teherbe. Behatolás és bele élvezés kell ahhoz hogy teherbe tudj esni.. De ajánlom vegyél elő egy biosz könyvet
2016. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan bajod nincs,csak agyat növeszthetnél!
2016. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Csak azért féltem mert hallottam olyant hogy előváladéktől terhes lehet lenni mert ujjazás során bekerülhet a hüvelybe.
2016. szept. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!