Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az együttlét után másodszor...

Ha az együttlét után másodszor is megjött neki, akkor biztos hogy nem terhes?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel július közepe fele együttvoltunk, és utána augusztus elején is megjött neki, és szeptember elején is megjött neki. Akkor biztos hogy nem terhes?

2016. szept. 17. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Biológia könyv elő! Komolyan nem èrtem az ilyenek minek szexelnek...
2016. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez alap, hogyha megjön, akkor nem terhes, de olvasgattam és már mindent írtak :/ akkor nem lehet terhes?
2016. szept. 17. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Biztod
2016. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) egyébként előváladék került a hüvelyébe, így még kisebb lenne az esélye, remélem hogy 0%
2016. szept. 17. 23:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

100% ban akkor vedekezhetsz ha nem szexelsz.

1% mindig marad a rend kedvèèrt, ugyanis mindennap tortènnek csodàk.

2vtam.:)

2016. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ne parázzak? Mert barátnőmet kiidegelem vele, hogy nem tudom már elfelejteni :/ amúgy erre a csak akkor vésekezhetek biztosan, ha nem szexelek, akkor elmondom, amit nem akartam, mert ciki :/ nem szexeltünk, csak petting volt, és egy kicsit előváladékos ujjal nyúltam be. Ne röhögjetek ki, tudom hogy hülyeség, meg ezzel van tele a net, de akkor is parázok. Erről vélemény? Ígyis megvan az esélye a terhességnek?
2016. szept. 17. 23:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várj még pár évet ezzel a dologgal és olvass sokat
2016. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne parâzz
2016. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

De aranyos vagy! :) Fő a biztonság és a tájékozottság! :)


Szerintem is megnyugodhatsz. :)


Olvasgassátok el oda-vissza a kamaszpanasz.hu nevű oldalt és akkor picit tájékozottabban vágtok bele a következő szerelmeskedésbe! :)

2016. szept. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, de ha ekkora hisztit csapsz egy petting miatt, mi lesz veletek ha rendesen is együtt lesztek? Hmm? Mert tele a net avval hogy tabletta vagy óvszer mellett fogant a baba..

Megjött neki rendesen nem? Lépj tovább.

2016. szept. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!