Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserjétől lehetnek ilyen...

Barátcserjétől lehetnek ilyen tüneteim vagy akkor mitől?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szedem a barátcserjét PCO-ra. Ciklus 12. napján vagyok.Két hete negatívat teszteltem. Nagyon görcsöltem mensi alatt,de nem volt olyan erős vérzésem mint szokott,de azért volt. Amióta elmúlt a mensim,azóta fehér folyásom van/nem csíp vagy ég/,állandóan,ami nem szokott lenni,csak mielőtt megjön.Meg görcsöl a hasam,olyan mindjárt megjön érzésem van.A mellem is néha olyan mint mensi előtt.De ez a panasz mensis panasznak még korai lenne nem?De ha terhes lennék,akkor miért jött meg. Mi ez a folytonos alhasi görcs és folyás?Van aki hasonlót tapasztalt magán?Köszi
2010. ápr. 23. 14:30
 1/4 eszo ***** válasza:

Szia!


Hát én nem tudom mi az a barátcserje és hogy mire/mi ellen szeded..

de gondolom szeretnél teherbe esni! :-)

De amiket érzel végülis lehetnek jelek..

azt szokták mondani, hogy ha csak 1-2 napig tart a vérzés és inkább csak barnás és nem erős, akkor még lehetsz terhes ( nem menstruációnak hívják..mert ugye az már nem lehet, ha van baba..) de olyasmi "vérzésecske".

Számolj az aktustól 12-14 napot..ha már túl vagy rajta, akkor tesztelj egyett..ekkor már megbízható az eredmény!


Az a fura, hogy nekem pont fordítva van..eddig szinte mindig volt folyásom...most meg kb egy hete szinte semmi..

én máj.1-re nem várom a havim..remélem mindkettőnknek összejön!


Sik sikert!

2010. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a biztatást.Remélem mind a kettőnknek összejön a babó végre. Sok volt már ez a több mint négy év.Te mióta szeretnél?

2010. ápr. 26. 07:24
 3/4 eszo ***** válasza:

Mi még csak egy-két hónapja próbálkozunk..

de nagy csalódás volt az első 1-2 negativ teszt..

Azt gondoltam ez egyszerűbb dolog..tudod..sex után jön a gyerek..deháát..

olvastam, hogy ha mindkét fél totál egészséges és a legtermékenyebb napon csinálják akkor 20% az esély a teherbeesésre..csaaak 20!!!!!

Bezzeg aki nem akar terhes lenni, annak tutira összejön..hm..hogy is van ez?


Remélem sikerül mihamarabb mindkettőnknek..már alig várom hogy tesztelhessek..csak félek, hogy megint csak egy vonalam lesz.. :-(

Sok sikert neked is!

2010. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen.Ezt utálom én is,hogy annyi ilyet látok.Nem akar gyereket,de azonnal sikerül. Lehet ha mi sem akarnánk jönne. Bár én nem tudom nem akarni.Bár félek is tőle. Anyagilag is és hogy jó anya leszek-e.Nagyon félek tőle.

Remélem hamarosan mindketten pozitívat tesztelhetünk.Sok sikert.És ne add fel.:)

2010. ápr. 27. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!