Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Multi-macát és berry nectárt...

Multi-macát és berry nectárt mikor kezdjem el szedni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 19.cn-on.Jövőhétvégére nem várom.A barátnőmnek ez a két termék segített teherbe esni.Várjam meg a jövőhétvégét hogy meg-e jön,vagy kezdjem el szedni holnaptól?Van valakinek esetleg még tapasztalata?
2010. ápr. 23. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A berry nectárt a ciklusban bármikor elkezdheted mert az segít akkor is ha baba van. Mi a multi macát mindketten szedtük a párommal én azt mensitől kezdtem el mivel "kedvcsináló" dolgokat is tartalmaz és gondoltam az nekem minek a ciklus 2-ik felében.
2010. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál.Neked segített?
2010. ápr. 23. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk mint kiderült ez kevés volt mert a páromnak a spermaeredményében a mozgékonyság nem lett a legjobb, így ő most Fer 14-et szed... Valószinű ezért nem segített nálunk. De ha a párod is szedni akarja akkor neki 60db-os Ferulant kapszulát ajánlom inkább mert az is csupa vitamin de több dolog van benne. A berry nectartól én "elkezdtem tisztulni" az arcomon látszódott és azóta a ciklusom nem 5 napig húzódik hanem 3 nap alatt lezajlódik a 4-en max. pici folt vagy semmi. Ti mióta próbálkoztok? Milyen vitamint próbáltál/próbáltatok már? Írhatsz privit is ha gondolod nyugodtan!
2010. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm hogy írtál.Mi már lassan 1.5 éve próbálkozunk.A párom eredménye tökéletes lett és nálam sem találtak semmi gondot.Avivázok 3 hónapja ami nagyon jó és gynex cseppet szedtem.2 kúrát csináltam végig.Szóval nem bánnám ha nem jönne meg.2 napja iszom a berryt,nagyon dicsérik.Az első baba lesz és már nagyon várjuk.Nektek sikerült a baba?
2010. ápr. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!