Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 8-9 nappal volt...

Ovu után 8-9 nappal volt akinek nagyon fájtak a mellei és szúrt a hasa alja (ami amúgy nem szokott lenni)? Sikerült a baba ezek a jelek után?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 12:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én is 26ra nem vàrom;)cicijeim fajnak és feszülnek, hasam szurkal meg nyomast is erzek! Amikor novemberben terhes lettem hasonlo volt! Nagyon jo lenne ujra ha sikerulne;(akkor csak a 15.dpon lett pozi!

Amugy a haspuffadason felül az alhasam érzekeny a szemeremdomb felett! Meg sosem volt hasonlo!

2016. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Eddig igy alakul a hőm.ti meritek?


[link]

2016. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) Nekem ma nem szurkált egyáltalán. Viszont a melleim nagyon fájtak és fáj most nagyon.

Én nem mérem a hőmet most.

Ez az első próbálkozós hónapunk és harmadik babát szeretnénk.

Elsőnél egyáltalán nem figyeltem a testem jeleit,2 hét késéssel csináltam tesztet.Ráfogtam valamire miért késik,már a nap 24 órájában iszonyatos hányingerem volt.De arra is azt gondoltam,hogy gyomorrontás....Minden szóba jöhetett csak a terhesség nem.Pedig terveztük,5. próbálkozós hónapunk volt.Az első 2 hónapban nagyon vártam a sikert,de tapasztalat és ilyen téren 0 ismerettel nem figyeltem semmit csak azt hogy megjön e (a lényeget).Aztán ellengettem,másra koncentráltam és vártam,ha jönni akar akkor jön is.És mikor jött szerintem így utólag a félelem volt ami próbált rajtam úrrá lenni,és nem igazán akartam elhinni hogy sikerült :) Novemberben lesz 6 éve :)

Jövő hónapban pedig 3 éve,hogy másodszor is pozitívat teszteltem.Kisfiamnál már mindent vágtam a témában,mértem a hőmet,tudtam enélkül mikor van Pé-m.Teljesen ki ismertem a testem igazi női oldalát :) Elsőre sikerült akkor.3 nap késéssel teszteltem jó erős pozit.És akkor is hasonló tünetek voltak a teszt előtt min 1 héttel.A melleim akkor is nagyon fájtak.Viszont a hasam nem szurkált.Vagyis 1szer biztos,de az egy nagy nyilallás volt.Keltem ki az ágyból és jó nagyot beleszúrt,kicsit összerogytam,de el is múlt.Akkor biztosra éreztem,hogy sikerült.Nem lepődtem meg,hogy nem jött meg,bár végig olyan érzésem volt,hogy na most fog megjönni....De ez most is bennem van pár napja,pedig addig még van időm,bő 1 hét.

Hú ez hosszúra sikerült.Remélem nem lett nagyon kesze- kusza szöveg,irtó fáradt vagyok :)

Ti hányadik gyerkőcöt várnátok?

2016. szept. 21. 21:25
 14/20 anonim ***** válasza:

#3-as#

Én a 3.-at várnám bár kettő után én el döntöttem hogy többet nem lesz babám az ő apukájuk meghalt egészen pici korukban, de most már másképpen gondolom a párommal jól elvagyunk neki nincs és hát nem akarok önző lenni de igazából én is vágyom gyerekre, nekem 11es 8evesek

2016. szept. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

3-as


Mára elmúltak a görcseim mellem úgy nem fáj viszont a bimbóm igen és érzékeny is hát kiderul 5nap van még a nem vártig

2016. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én sem mérem a hőmet, s nekünk is a harmadik lenne. :)

Nekem kb minden fájdalom megszűnt. A mellem továbbra sem érzékeny...

2016. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja, első voltam :p
2016. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Meg fog jönni :( Mensinek korai, beágyazódásnak késő :( Ez van. Egy órája vettem észre egy barna foltot a bugyimon. Tettem be betétet, azóta is van rajta. Szóval tuti megjön reggelre.

Nektek sok sikert!

#1

2016. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megjött 😣
2016. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :(
2016. szept. 25. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!