Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás Clearblue teszt?

Hibás Clearblue teszt?

Figyelt kérdés
Az ellenőrző ablakban nem jelent meg a kék csík. A teszt halvány negatív, de ez nem vehető biztosra, ha az ellenőrző ablakban nincs semmi, akkor a teszt érvénytelen, ez van a leírásban. Mindent az előírás szerint csináltam, 5 mp-re mártottam bele, fektetve hagytam. Hihetetlen, hogy egy ennyire drága teszt ilyen rossz minőségű legyen. Eleve az is felháborító, h ugyanannyit tud, mint bármelyik 200 forintos teszt, 25 milis, csak 10-szeres áron adják. Sőt, mint kiderült, annyit sem tud, mint egy olcsó teszt. Más is járt már így?

2016. szept. 20. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél onestep tesztcsikot!

Pár száz forint dm-be,és sokkal egyértelműbben mutatja mi a helyzet.

Én mindkét lányommal tesztcsikot vettem ezeket sokkal jobban szeretem mint a kazettás meg mindenféle dizájnos teszteket.

üdv 2 éves és 5 hónapos baba anyuja :)

2016. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Én a facelle-t, x-epil-t szoktam venni, de most ez volt a gyógyszertárban, dm-be most nem akartam menni. De ezt a szörnyű clearblue-t itt viszonylag sokan dicsérték. És ennyi pénzért elvárnám, hogy mutasson valamit.
2016. szept. 20. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Én eddig 2szer használtam a digitális clearbluet és semmi gond nem volt vele. Te most pont kifogtál egyet a millióból ettől még nem rossz minőségű a teszt.

Ha dragának tartod akkor vegyél olcsóbbat azt legalább nem fogod sajnálni ha szintén hibás.

2016. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Halvany negativ? Nem halvany pozitiv?:)

2016. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezert mondjak h nem mindenben a draga a legjobb. En 125Ftos one steppel teszteltem pozit...x epillel meg masnap is negativat
2016. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Halvány negatív volt és szerintem se valószínű, hogy terhes lennék. 3-asnak: ez a teszt nem nekem drága, hanem egyszerűen pofátlanság, hogy a szebb csomagolása miatt 2 ezer ft, ugyanannyit tud, mint bármelyik tesztcsík, a hcg-t mutatja mindegyik és nem is valami érzékenyebb 10-es tesztről van szó, mást vettem volna, ha lett volna választék. Fogyasztóvédelemnél dolgoztam évekig, lehet, hogy kicsit többet várok, mint az átlag fogyasztó.

Ment mindenkinek a zöld.

2016. szept. 20. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj,de minek veszed meg, ha utána itt sírsz az árán? Akkor vegyél x-epilt vagy valami olcsót....
2016. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 ha már kötekedni akarsz, akkor előtte olvass inkább vissza, ott van a válasz.
2016. szept. 20. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező nem kötekedem,deha valaki 2000 forinton vinnyog az szánalmas...Bármelyik teszt lehet hibás...elmész a boltba,veszel másikat....Ennyi a teendő!
2016. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akarmennyibe kerul is a terhessegi teszt, ugyanazt tudjak. A deagabbak kozott max kevesebb a hibas, de ettol meg van. Te most pont kifogtal egyet. Ez van. En a probalkozos idoszakban olcso no name tesztet vettem mindig. Aztan mikor volt valami sejtelem ket olcso tesztemen is, akkor vettem egy digitalis clearbluet. Rengetegen irnak szaradasi csikrol meg ilyen olyan csikrol, meg hogy halvany pozi ellenere se voltak terhesek. Szoval engem a clearblue gyozott meg, egyertelmuen kiirta, hogy terhes vagyok es hogy hany hetes. En csak ajanlani tudom mindenkinek, mindket terhessegem alatt ez a teszt gyozott meg. Sajnos ez egy olyan dolog, amit - meg ha rossz is- nem vihetsz vissza a boltba.
2016. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!