Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhalt méhenkivüli terhesség...

Elhalt méhenkivüli terhesség esetén, mennyi ideig pozitiv a teszt? Rögtön megszünnek a tünetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia


Ugyanebben a cipőben jártam én is tavaly októberben mint te.

Elhalt méhen kívüli terhesség nálam is úgy az 5-6 hét lehetett nem tudták pontosan megmondani.


Folyamatosan véreztem, az ultrahang nem látott semmi, a terhességi teszt pozitív volt.


Végül 2 hetes kórházi bennfekvés, minden második napon történő vérvétel, 7 hüvelyi ultrahang és egy Methotrexat injekció után úgy döntöttek kell a műtét.


Hiába halt el az embrió a HCG szintem stagnált, nem csökkent. Az injekció után csökkent valamennyire, de nem eléggé ezért elvégezték a laparoszkópiás műtétet.

Az orvos a műtét után azt mondta hogy akkor már szabad szemmel is látható volt és hogy szerencsés vagyok hogy nem okozott belső vérzést.


Ha műtét is lesz belőle ne aggódj. Még lehetsz terhes, lehet kisbabád! Igaz hogy többet kell majd valamivel várni rá, de vígan összejöhet!


Mi is dolgozunk már rajta.


Kitartást!

Drukkolok hogy minden rendben legyen!


Sz.

2010. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!