Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 évesen szeretnék babát! A...

19 évesen szeretnék babát! A 28 éves páromtól?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz ha egy 19 éves lány babát szeretne és úgy érzi kiélte magát pasik, bulik téren mert én igy érzem és szeretnék családot!!!

Irjatok tanácsot kérek!!!!

4 hónapja vagyunk együtt de mintha 4 éve olyan jó a kapcsi az összhang:)

Én már nem véfdekezem jöhet a baba:)


2010. ápr. 23. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bátor vagy!!:)

De én is az voltam!!14 évesen jöttem össze a párommal és 18éves voltam amikor azt mondtuk hogy jöhet a baba!!!egy év után 19évesen lettem terhes és szültem meg a babánkat!!:)és nem bántam meg!!!De szerintem csak biztos kapcsolatra lehet építeni és ezt vele is meg kéne beszélned hogy ő mit szeretne!!!:)

2010. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várj még! 4 hónap az nagyon kicsi idő! És ha netán becsúszik a baba és a pasi otthagy? Magadra maradsz! Úgy gondolom várjatok még,ne kapkodjátok el! Egy baba nagyon komoly dolog és óriási felelősséggel jár. Kell a megfelelő anyagi háttér is,mert valamiből föl kell nevelni azt a csöppséget!
2010. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk róla, az anyagiak is meg lennének hozzá!!

Ő is szeretne csak 1 a baj hogy én még tanulok !

Múltkor nagyon édes volt a bátyának van 4hónapos babája és szeretgettem babáztam és kérdezte h csinálunk e egyet!!

Érzem ő lesz a picim apukája:):):)

Köszi a válaszokat!!

2010. ápr. 23. 18:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!!!

Neked akkor most első a tanulás és utána a baba!!!Mondjuk én is a kis pocaklakómmal érettségiztem!!!De még nem látszott akkor!!!:)Még csak 15hetes voltam akkor!!!:)

Hajrá nektek és remélem nagyon boldogok lesztek és összejön minden amit terveztek!!!:)

2010. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönjük neked is sok boldogságot!!

Én ezt az ötletet nem verem ki a fejemből imádom és ez nem egy 19 éves csaj hülyesége én komolyan gondolom!:):)

2010. ápr. 23. 18:10
 6/13 anonim válasza:
Szerintem 4 hónapnál várjatok még egy kicsit több időt, ez nagyon kevés:C
2010. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is nagyon kevés idő 4 hónap.Persze,h. ilyenkor még dúl a szerelem, meg minden rózsaszínködös. Ilyenkor még nem is szoktunk veszekedni, nem ismerjük a másikat, nem mutatjuk ki egymásnak a foga fhérjét, egy ilyen fiatal kapcsolatnál.Meg lehet,h. a párod viccelt a babatémával kapcsolatban. Lehet, h. furcsán hangzik tőlem ez, mivel én is 19 vagyok és terhes, de mellettem egy 35 éves férfi van aki megteremti az anyagiakat, közel 3 éve vagyunk együtt, és ő apaság terén bizonyított rendesen, mivel van egy 6 éves lánya. Mi mind a ketten nagyon szerettük volna a babát, megis tettünk érdekében mindent. Ja, meg levelezős fősulira járok, amit baba mellett is be tudok fejezni halasztás nélkül. Szóval nagyon gondoljátok meg. Ez egy örök életre szóló dolog!!!!!!

Sok sikert!:)

2010. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok a párom pedig 28. Most várom a babánkat, 20 hetes vagyok és egy cseppet sem bántuk meg, pedig becsúszott bébi lett :)
2010. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Neki volt 5 éves kapcsija sőt felesége volt csak a csaj átverte pedig a csajnak volt 2 gyereke 2 külön apától és úgy nevelte mint a sajátját szóval ő is bizonyított!!

É nem viccelt sokszor mondja nekem hogy jó lenne egy gyerek neki egy saját!!

19 éves lány gratula neked vigyázz magadra!!

Én sem bánnám ha becsúszna hisz anyagiakkal itt sincs gond mindent meg teremt:)

Sok boldogságot és rajta leszek a baba témán és a sulit sem fogom ott hagyni!

2010. ápr. 23. 18:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ha már 4 hónap elteltével érzitek,hogy egymástól szeretnétek gyereket akkor ez nem kérdés! Én amikor megismertem a párom 3 hónap elteltével már gyúrtunk a babára igaz mi már rég nem voltunk 19 évesek ,hanem 27!

A baba 3 évre rá született és már várjuk a tesót is! Boldogok vagyunk így 6 év után is! Tehát ha azt érzed,hogy megtaláltad a neked valót akkor hajrá!

2010. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!