Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 évesen szeretnék babát! A...

19 évesen szeretnék babát! A 28 éves páromtól?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz ha egy 19 éves lány babát szeretne és úgy érzi kiélte magát pasik, bulik téren mert én igy érzem és szeretnék családot!!!

Irjatok tanácsot kérek!!!!

4 hónapja vagyunk együtt de mintha 4 éve olyan jó a kapcsi az összhang:)

Én már nem véfdekezem jöhet a baba:)


2010. ápr. 23. 17:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Én úgy vagyok vele ha jön akkor jöjjön, de mi már szeretnénk az ilyen példákból erőt veszek!Sok boldogságot továbbra is:)!
2010. ápr. 23. 20:19
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
18:22-es vagyok. Nézd, te akartál tanácsot, én is csak leírtam a véleményemet, mind mindenki más. Csak mert olyan fura volt a hangfelvétele a kommentednek.:S Nem szeretem az olyan kérdezőket, akik a kritikát nem bírják, csak a szépet, a jót, a neki fogára valót kommenteket. Akkor ne is kérdezzen az ilyen....
2010. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak igaza van. Ha tényleg annyira szeretitek egymást,akkor nem kérdeznéd meg hogy mi legyen! De én továbbra is azt mondom,hogy 4 hónap még nagyon kevés,de ha így gondoljátok akkor hajrá. És gondoltatok már arra,mi lesz ha a párod netalántán elveszti a munkahelyét? Mert ez manapság nagyon gyakori,sőt. :( 21/L
2010. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!