Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nők! Vállalnátok a heterológ...

Nők! Vállalnátok a heterológ inszeminációt, ha férjetek "magtalan"? Idegen férfi, idegen spermája, "félig" idegen gyerek. Aggályok, kételyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Én sajnos csak rossz példát tudok.

Az állítólagos egyetemista donortól lett egy kisegítőiskolás leányzó. Biztos van pozitív példa is!

2016. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem lenne idegen, sem félig, sem sehogy. A gyerek azé aki felneveli. Nekem pedig ugyan úgy a gyermekem lenne, mintha a férjemtől lenne. Igen, vállalnám nem is kérdés és tudom hogy a párom is ezt akarná. Az ismerőseim között van is egy példa, egy tündéri egészséges kislány! Apuka imádja!
2016. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Vállalnám! Ha a férjemnek nem lehet gyereke, akkor ez lenne a következő lépés. Kicsit lutri, hogy a másik féltől milyen genetikát kap, de a fogantatás pillanatától Te vigyázol rá, hordod ki, nevelgeted. Párod is ugyanúgy fogja szeretni.

Ha így nem sikerülne, akkor vállalkoznék örökbefogadásra.

Azt el sem tudom képzelni, hogy gyerek nélkül éljem le az életem.

2016. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem félig idegen hanem legalább félig genetikailag is a miénk. Félig teli poharakban gondolkodom, nem félig üresben. A kisegítőst egyrészt bármi más is okozhatta, nem az eljárás maga. Másrészt lehet jó ember, jó gyerek, jó szakember és értékes tagja a társadalomnak. Nem utolsó sorban pedig boldog.
2016. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem, akkor már inkább örökbefogadás.
2016. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem inkabb orokbefogadnek
2016. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Gyerekvállalás előtt körbejártuk a témát, mindketten egyetértettünk, hogy se ezt, se az örökbefogadást nem választottuk volna, akkor inkább kettesben öregedtünk volna meg. Nekem még az is sok volt, hogy barátnőmék 4 vetélés után is még erőltették a dolgot úgy, hogy már volt egy gyönyörű gyerekük.
2016. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Herebiposzivál sem nyerhető sperma? Ha úgysem, akkor talán.
2016. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A férfi célja biológiailag saját utód létrehozása.

Ha tud róla, hogy a másé a gyerek, akkor addig tart ki melletted amíg sajátot nem tud össtehozni valakivel.

Ha nem tudja, mert pl. asszonyka kalandozott akkopr több az esély, de valahogy akkor is rájön.

És most viccen kívül mondom, nem kell szerecsennek se lennie a babának..

Elhagy idővel. Bocs.

2016. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te mekkora gyökér vagy! Pont az a lényeg hogy a pasas steril, tehát más nővel sem fog tudni saját gyereket összehozni! Amúgy miért hagyná el? Rengeteg férfi kerül össze olyan nővel, akinek korábbi kapcsolatból már van gyereke és gyönyörűen felnevelik, sokszor többet is törődnek a gyerekkel, mint a saját apja! Ennyi!
2016. nov. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!