Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján erősebb...

Nem várt napján erősebb csíknak kellene lennie ugye? Azonnal kijött, de nagyon halvány.

Figyelt kérdés

Progeszteront szedtem, de mivel tegnap negatív lett a tesztem, este már nem vettem be. Mivel nem jött meg teszteltem ma reggel, elvileg 15 nap telt el az ovuláció óta. Ilyen halvány csík nem jelent semmit ugye? Vagy szedjem tovább a progeszteront? Legutóbb ovuláció után 11 nappal ennél picit erősebb csíkom volt, mondjuk a baba nem maradt velünk. Ti mit tennétek a helyemben?

[link]


2016. szept. 22. 06:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen nem látok semmilyen második csíkot... :(
2016. szept. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A halvány pozitív is pozitív, nincs törvény arra, hogy milyen erősnek kell lennie a kimaradt mensi napján. Van akinek csak jóval később lesz erős.


A teszten azonban nem vagyok benne biztos, hogy látok második csíkot, de ha élőben ott van, akkor van remény.

2016. szept. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Mintha lenne ott valami. Nekem par nap keses utan is epp hogy lathato volt. Attol fugg mikor volt a peteeres. Barmi lehet meg.
2016. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Miért tesztelsz ilyen korán?
2016. szept. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én látom a 2. csíkot és szedném még pár napig a progeszteront. Ha nem erősödik a csík, akkor viszont 3 nap múlva abbahagynám. Ne ezen a pár napon múljon!
2016. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is látom a másodikat! Szedném tovább, mert ez még siman erősödhet! Nehogy (megint) a progeszteron-hiány miatt ne tudjon megmaradni...

Drukkolok nagyon!

2016. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Negativ.
2016. szept. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott van halvanyan a masodik csik,az enyim is olyen volt es koran is teszteltel. Inkabb szedd egy par napig a progreszteront. 25hetes km.
2016. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is látom, biztos, hogy szedném még.

Tesztelj reggel is egyet. (személyes tapasztalatom, hogy nekem valamiért a reggeli vizelet nem annyira koncentrált, mint nap közben, pedig nem járok éjjel mosdóba. Mindkét gyermekemnél reggeli elsőből rettentő halvány, aztán 2-3 órát nem mentem wc-re és sokkal erősebb lett a tesztem. Nyilván ez ritka, de ha van felesleges teszted, megnézheted esetleg napközben is, de reggel mindenképp ismételj.)

Drukkolok!

2016. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is halvány pozi.Nekem nem várt után 3 nappal is ilyen halovány volt, utána kezdett erősödni.3 hónapos baba anyukája ☺
2016. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!