Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is negativ ovulaci...

Adrienn101 kérdése:

Szerintetek is negativ ovulacios teszt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el meg hasznalni nem vagyok jaratos meg ebben; ezert kerek segitseget! Koszonom aki ir!

[link]



2016. szept. 22. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Esterházy csirkeragu lesz az ebéd? :DDDDDDDD
2016. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy köszi a receptet, nagyon jól hangzik, lehet, hogy ki is próbálom, mindig bajban vagyok, mit főzzek... :D
2016. szept. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezt honnan szedte nem tudom! :) vicces! :) amugy sajna nem az lesz az ebed! :)
2016. szept. 22. 13:25
 4/20 A kérdező kommentje:
2016. szept. 22. 13:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Há, hát ez jó volt! :))))


Na de a teszt. Nem, ez sajnos még nagyon negatív, az ovuteszt akkor pozitív, ha a tesztcsík erősebb, mint a kontroll. Ez általában le is van rajzolva a zacskóján, nézd meg. Ilyenkor azt kell csinálni, hogy minden nap délután tesztelni. A csíkokat ne dobáld ki, mert a sorozatból látszik, hogy nő-e, csökken-e az LH, hogy mi történik. Ha már látszik, hogy erősödik napról napra, akkor legyetek együtt kétnaponta, az a tuti. Maga a repedés a pozitív nap utáni első negatív napon szokott bekövetkezni, vagyis amikor újra halványabb a teszt a kontrollnál.

2016. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Ezt nem is értem, miért kellett feltenni. Teljesen egyértelmű, hogy negatív.
2016. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolso elotti : koszonom valaszod! En is igy gondoltam de megnyugtato mas valasza is! :)


Kedves utolso: Azert mert ez egy ilyen oldalhogy kerdeseket tesznek fol! Erted???

2016. szept. 22. 13:36
 8/20 anonim ***** válasza:

Visítok! :D :D


Amúgy igen,még negatív.

2016. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem volt szandekos a recept! :) feltoltottem a kepet kimasoltam a linket es az ovu tesztbol ez lett! :) de jol hangzik! :)
2016. szept. 22. 13:43
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A recept linkt jópofa... :) Ovu teszt negatív.
2016. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!