Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan akinek a...

Volt már olyan akinek a nemvárt napon negatív lett a teszt nem jött meg és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Előfordulhat ilyen vagy teljesen kizárt?
2016. szept. 22. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 15. dpo-n lett pozitiv és akkor is csak nagyon halvány! Uh csinálj minden reggel amig nem jön meg!
2016. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Persze van ilyen,ha később fogant. 2 naponként érdemes újra tesztelni ha nem jön meg.
2016. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Egy hét késés után lett halvány pozitív. Később fogant egy héttel.

17 hkm

2016. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Nekem is negatív volt a nemvárt napon, és csak 5 nappal később látszódott egy halvány csík a teszten.
2016. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem várt után 3 nappal negatívat teszteltem.1 héttel később pozi lett. :) 15 hkm
2016. szept. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy hét késés után mutatta csak ki, valoszínű később volt pém
2016. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nekem már 4. napja késik, csütörtökön csináltam egy tesztet reggel de az csont negatív. Azóta is csak néha görcsöl a hasam, de nem jön meg. Majd ha meg lesz az egy hét késés akkor csinálok még egy tesztet, hátha.... Akiknek későn mutatta ki a teszt azoknál mennyi idő telt az aktus és a pozitív teszt között? (már aki éppen tudja pontosan)
2016. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekem se jött még meg. Ha jövőhét csütörtökig nem jön meg csinálok még egy tesztet de nekem teljesen elment a reményem. Drukkolok neked kedves utolsó.
2016. szept. 23. 17:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét késés után is negatív..pedig produkalom a tüneteket és a mensim is pontos szokott lenni. Biztos valami más gond van nalam..
2016. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem se jött még meg. Tesztet nem csináltam azóta. A mindjárt megjön érzés meg a derékfájdalom még mindíg megvan.
2016. szept. 24. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!